Slovenija
9448 ogledov

Tako vlogo bo pri novi strategiji covida imel Milan Krek

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar zoo
    zoo 14:05 28.junij 2022.

    Dobro plačano mesto mu vseeno ostane!

    • Ender3 14:43 28.junij 2022.

      zoo👍dobra nagrada za skorajšno upokojitev. A kazenske odgovorkosti za svojo ne/delo pa ne obstaja. ?

    • Avatar zoo
      zoo 14:47 28.junij 2022.

      Ender3, koliko nam je znano iz videnega ( do sedaj), za "elito" kazni ne obstajajo.

    • popokatopetl 16:46 28.junij 2022.

      Problem je da večina krivdnih razrešitev na sodišču pade in so stroški za državo dejansko še večji. Crack ima kritje v vseh mogočih neumnostih, ki so jih izvajali razni oblastniki po svetu v imenu korone.

    • popokatopetl 16:48 28.junij 2022.

      Bi ga pa mensezdi lahko upokojili, če bi spet uvedli obvezno upokojitev v JS ob izpolnjenih obeh pogojih, pa še Rupla zraven (2gič!) :) :) :)

  • Avatar Leon
    Leon 14:10 28.junij 2022.

    Krek bo ostal metadonski zasvojenec .

  • anica00 16:39 29.junij 2022.

    Kdaj pa bodo že nehali s tem covidom?

  • Dragonja 17:21 29.junij 2022.

    Naj mu dajo opis del in nalog,nošenje kave iz avtomata članom strokovne komisije.

  • eminenca 14:41 28.junij 2022.

    ja , če mene vpršate, spet en velik kaos in ogromno nih osebkov z nekimi dodatki ... jest ne vem , pa saj nismo inštitut al kaj ... od strokovnjakov pričakujemo rešitev, sicer jih ne potrebujemo, hvala

  • eminenca 14:38 28.junij 2022.

    strokokvni direktor, v.d. direktor , očitno je še vedno diretko nijz mr, Krek ... pa koliko je tega folka ... ok, za začetek minster ua zdravje dbl, naprej nijz ... kaj pa pa take bovič gospa , pa tale .... ...prikaži več "obvladovanje strategije covid-19 bo po novem prevzel NIJZ, kjer bo tudi delovala enajstčlanska strokovna skupina. V posvetovalni skupini bo deset vrhunskih strokovnjakov, je sporočil prvi epidemiolog v državi Mario Fafangel ... a lhko pridem kaj pomagat, če mi date kakšnoi plačo

    • Svobodnež 15:48 28.junij 2022.

      Eminenca, kaj ko bi se najprej naučil slovensko pisati, da se ne bi sramotil?

    • eminenca 16:18 28.junij 2022.

      se opravičujem, hitro tipkam, , res mi je žal, skrajno se opravičujem ... konec konecv se me niti kaj dosti ne tiče tale kadrovska postavitev, tako da ... nič pametnega od mene, se zgodi pač ... škoda da sem sploh ...prikaži več nos vtaknil, naj žonglirajo kar hočejo, mi bomo pa kasiral ... upam, upam da ni kakšnih tipkarskih napak, rezn stila, kjer ni velikih črk, novi stavek se pa začne s ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.