Magazin /magazin/vip
38892 ogledov

Tako vročo ženo ima naš radijski voditelj!

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bobby_Armstrong 09:45 27.julij 2021.

    Zdaj bo Google za spletno delo od doma plačeval od 25.000 do 30.000 dolarjev na mesec.Z mojo zadnjo mesečno spletno plačo sem prejel 27483 dolarjev iz računa paypal. Več o tem na tej spletni strani ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • lada 07:57 25.julij 2021.

    kako opraviti z negativnimi ljudmi - nasmeješ se - in greš dalje - kot da je dr. ek na cesti al pa v štali pri opoziciji, ki se bo požrla med sabo, ker Janez Janša Št. Ilj predseduje Sloveniji in ...prikaži več na žalost rdećih svinj tudi Evropi - Hvala večnemu B O G U ! ! !

    • jakec1575 11:07 25.julij 2021.

      jaz nimam tezav z menjavo desnih in levih imam pa tezavo s primitivci, seljačinami, tviter koprivami, ki z brutalnimi rovtarskimi komunikacijami kazejo, da kaj vec kot za v hlev niso. pa se tam je kultura doma. kako ste taki nastali ...prikaži več je veliko vprasanje. slab okolis primarne druzine, zagrenjenost, nesamouresnicenost za katero so verjetno krive namisljene rdece komunjare, levnuhi in podobna fiktivna bitja v zblojenih revnih umih. ampak, matr veliko vas je ratalo. revscina duha je doma v slo.

    • krucefiks 16:49 25.julij 2021.

      jakec1575 ironično je to da si sebe opisal

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.