Avto
87 ogledov

Tako zelo se Slovenci bojimo policistov na dolenjski AC

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • OneCent 12:18 28.marec 2016.

    Bravo policaji, tako se dela! Takšne akcije bi morale biti redne, da malce izšolajo neizšolane, nevarne in nesramne zaritneže. Palec gor!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:38 25.februar 2016.

    Neumnost. Luči bodo vplivale na voznike samo kadar bo policijski avto fizično prisoten na kraju. Že minuto kasneje ko bo policist 1,5 km stran bo pa vse po starem. Če hočte spremnit kulturo voznikov potem je vse kar rabte ...prikaži več čim več patrulj v civilu ki kazen vozniku izročijo po pošti. Tako da vozniki sploh ne vedo kdo je policist pa kdo ne, niti ne morjo preštudirat vseh policijskih avtomobilov v civilu. Za ta namen morajo tud policisti uporabljat najrazličnejše modele vozil..od totalnih jajc pa do totalnih hudih avtomobilov. Ko se bo kazen dobivalo tud če bo zgledal promet čist normaln in nenadzorovan potem bo ta normalnost že dovolj za večino voznikov da vozijo po predpisih. Če se voznik ne more na nič upret..ne na redkost patrulj, ne na to kako so policisti vpadljivi, ne na pretekle izkušnje s tem v kakšnih avtomobilih civilnih se policisti sploh vozijo. Potem enostavno začne vozit po predpisih. Zadeva je zelo simpl. Tiste lučke pa pozabte..tist traja sam dokler je p

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:38 25.februar 2016.

    Tiste lučke pa pozabte..tist traja sam dokler je policist na dosegu roke.

  • Žurnalček 17:48 05.marec 2016.

    Kuzmić ne seri ! Nobenega avtomobila , ki ima pravico uporabljati modre , rdeče in zelene luči in ima naštete prižgane , se ne sme prehiteti ! Jaz pa take policiste , ki niso na nujni vožnji najrajši hecam ! ...prikaži več! Enkrat sem jih , čakajoč na njihovo napako , zanalašč zrinil na rob ceste ! Policisti 100 po prehitevalnem ? Daš jim blendo in če se nočejo umakniti sireno , potem pa mim po desni , pa da jih videm , kako se bodo zagovarjal po posnetku !

  • Tupamaros 08:28 25.februar 2016.

    Video je popolnoma brez veze, 1. prehitevakni pas ni vozni pas kako si ga prisvaja kar nešteto voznikov v Sloveniji, vidno tudi na videu. Po desni je prehitevanje prepovedano, In kaj? Prisiljen si voziti za nesramnim voznikom/ki. V večini ...prikaži veči zahodnih držav npr, Nemčiji se po prehitevanju z vozilom čim je to možno umaknejo na vozni pas. Ves čas prehitevanja mora biti vključen smerokaz. Če že voziš po prehitevalnem pasu se vsaj hitrejšemu umakni,

  • Žurnalček 18:08 05.marec 2016.

    Spremeniti člen v CPP , ki bi omogočal podati prijavo proti drugim voznikom in bi bila takšna prijava enakovredna policijski , pred sodnikom. To imajo v Švici in imajo na cestah MIR , iz miru pa potem tudi RED ! ...prikaži več Sploh pa če je prijava še podkrepljena še s posnetkom. Ravno včeraj sem sledil z Kodeljevega moder BMW Z3 LJ 17. ND , ki je od semaforja do semaforja po mestu vozil 100 km/h , ter vijugal po pasovih, kot da je v Krajnski gori. Saj ga ne pi opazil ampak sem videl pešce , ki se za njim obračajo in psujejo. Šlo je do Kolezije , kjer je izsilil peško na zeleni , že bežeč od mene , kakor tudi pred tunelom štartal in stal na zebri ! Kako sem ga sledil . Hja semaforji so ga zadrževali , da sem jaz brez divjanja peljal za njim od Kodeljevega ,do Kolezije , v nadi , da srečam policijsko vozilo ali pa prometnika na križišču. Nič od tega !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.