Šport /sport/olimpijske-igre
38595 ogledov

Takšen je epilog rasističnega škandala na Roglinem kronometru

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jernej65 23:21 29.julij 2021.

    Vse lepo in prav. Težko je včasih oceniti, kaj je sploh rasizem. Recimo, da bi nastopali kolesarji iz Monaka in bi nekdo iz Azije rekel. Ujemite te voznike Ferarijev. Je to rasizem?

  • luka65 17:38 29.julij 2021.

    Če bi to rekel črnec, ki lahko rečejo vse vsakomur, ne bi bilo nič. Dvojna EU in ZDA morala!

    • jakec1575 21:26 29.julij 2021.

      Ocitno ti zgodovina suznjelastnistva in kolonizacije dela probleme. Mi smo tem ljudem dolzni za par stoletij

    • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 23:49 29.julij 2021.

      Dolžni kaj? Komu si ti kaj dolžan? Saj smo sami bili hlapci.

    • luka65 15:21 31.julij 2021.

      @jakec1575: Jaz od njih nisem imel nikoli nič, niti Slovenija! Če pa je kdo komu kaj dolžen, naj si ga vzame domov in ga na svoje stroške hrani, oblači, zdravi in šola, še hčerke naj jim da za potešitev, ne ...prikaži več pa da za parazite kradejo meni in našim otrokom! Bednik dvolično-parazitski, kot te horde "zdravnikov in znanstvenikov", ki jih podpiraš!

  • kapibara 08:16 30.julij 2021.

    Kam je zbluzil ta Svet ? Sedaj pa še resnice ne smeš več govor, si takoj ožigosan.! kaj se je pa zlagal..?? Če bi pa dateljne omenjal( goni te nabiralce dateljnov) bi bilo pa OK ? Tudi naši prijavlitelji rabot ...prikaži večt uradnih oseb, so bili kaznovani, kršitelji pa nagrajanei z nadaljevanjem rabot- najmanj za Jaša Zlobec

  • tuta 08:40 31.julij 2021.

    tocno tako, bog ve, kaj vse pa kameljejahaci pravjo za nas... dajte spelte se s takimi...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.