Slovenija
1069 ogledov

Takšen je pogled na ljubljansko džamijo iz zraka

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MK 13:59 12.september 2016.

    Še žal nam bo.

  • Papaja Popi 14:32 12.september 2016.

    Vem .Ampak moram reči, da je lepa.

  • JT_Thomas 14:34 12.september 2016.

    "Vi se ne pokrivate in ne zakrivate. Zakaj ne?Ker to nima nobene povezave z vero. "

  • JT_Thomas 14:35 12.september 2016.

    "Drugi vzrok za nelagodje je, da me zaradi tega gledajo postrani – tako skrajni muslimani kot nemuslimani. Če rečem, da sem muslimanka, imajo nemuslimani, ki so si zaradi dogajanja po svetu ustvarili negativno mnenje o muslimanih, slabo mnenje tudi o ...prikaži več meni. Ženske, ki so zakrite, in njihovi možje pa prav tako; oni zato, ker sem odkrita, torej po njihovem nemoralna in zato slaba vernica. Zato bi se morali vprašati, zakaj islamski učenjaki, ki so zavezani resnici, ne povedo, da nikjer v Koranu ni zapovedano, da morajo biti ženske pokrite. Ženske imajo pravico biti lepe, urejene, vendar ne smejo izstopati. "

  • JT_Thomas 14:36 12.september 2016.

    Vir: DELO (!) članek: Nošenje burke, nikaba in hidžaba je celo greh

  • stanekos 15:05 12.september 2016.

    Če bi bila rdeča, bi izgledala kot pivovarna Union.

  • jozicamurn 18:19 12.september 2016.

    Samo probajte provocirati in širiti propagando vehabij in kalifata ter tapet, povozimo vse z avtom in zradiramo to vaso iskrivljeno vero, ki ni vera miru ampak omejevanj svoboscin ter je obstala v primitivnem casu. Se zal nam bo. Prekleti multikulturni ...prikaži več liberalisti vodeni z strani custvenih lgbt jokavcev ki so unicili EU! EU ni vec to kar je bil, očitno je MUEU, muslišeriat eu. Sramota, treba bo kupovati orožje in se zaščititi pred to invazijo.

  • dragec 21:03 12.september 2016.

    ne...ne...kot pivovarna Laško

  • nergač 09:21 13.september 2016.

    No, pa smo dočakali začetek arhitekturne preobrazbe Bežigrada. Kdaj pride medresa?

  • stanekos 23:08 12.september 2016.

    Krota primitvna. Raje šolo končaj že enkrat. Vsaj osnovno, da boš imela vsaj temelj, fundus, da začneš življenje dojemati malce širše od domače greznice, ki jo pucaš vsak teden po temu, ko serješ kot nora. Babura.

  • JT_Thomas 14:34 12.september 2016.

    "Ker delajo, kar se po mojem ne sme. Dolžnost vsake muslimanke je, da je skromna, urejena, da se primerno obnaša. Pri nas pa s tem izstopajo, kar bog izrecno prepoveduje. Muslimani ne smejo mahati s svojo vero, v našem okolju ...prikaži več pa je naglavna ruta ali zakrit obraz jasno sporočilo: »Poglej me, boljša sem kot ti.« Če ji rečeš, da ni prav, kar počne, ti odgovori, da si islamofob, skratka, da si ti skrajnež. To so osebe, ki povzročajo konflikt, tako kot vsi fanatiki, čistuni, kar pa je v nasprotju z islamom." Vir: Delo (članek: Nošenje burke, nikaba in hidžaba je celo greh ). Torej burke in nikabi so pri nas vsiljevanje - kar eni vemo že dolgo, neki prestrašenci pa nas imajo za nestrpneže...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.