Slovenija
8609 ogledov

Takšen trik so si izmislili, da bi lahko pisali globe zaradi mask

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 08:10 08.september 2020.

    virus covid-19 je vsaj 100x manjši od luknjic v tkanini maske in ne ščiti nikogar. Edino korist od mask imajo trgovci, ki masko, ki je pred izbruhom korona manije stala 8 centov zdaj stane evro. Najbolj kontaminiran z virusi in ...prikaži več bakterijami je denar, ki ga vsak nosi v denarnici, pa bančni in trgovski denarni avtomati, da o vladi janeza janše niti ne govorim.

  • Avatar ovca
    ovca 08:21 08.september 2020.

    OK, razlaga za nepismene sđs-ovce. Maska ali razdalja 1,5 - 2 m. To je pravilna definicija, vendar nepismen folk ne razume razlike med "in" ter "ali". Čedalje bolj se strinjam, da pomeni SDS Stranka Debilnih Slovencev!

    • fiston 17:48 08.september 2020.

      Ja, samo dostikrat pravijo drugače, ob hkratnem upoštevanju ukrepov. To sem tudi Beovićko slišal. Sem se potem še smejal. Če upoštevaš razdaljo 1,5 metra potem je maska sigurno učinkovita, prepreči okužbo... Tako da sem tudi od teh posvečenih slišal že ...prikaži več obe varianti, tako in kot ali.

  • SonnyBlack 07:20 08.september 2020.

    se pravi,ce placam globo,ne rabim nosit maske???koji jim kurac??? nagobcnika ne nosim in ga nebom...globe pa tudi v nobenem primeru nebom placal,dokler ne bojo maske primerne za "ta sport"(kar se ve ze dolgo da niso primerna zascita),in dokler ne bojo ...prikaži več brezplacne za vse nas,ce smo ze pri tem. nosenje mask je zelja politike,in niso zascita.koga je strah,pa jo naj kupi...jaz je nebom,ker to ni zascita,ampak jebanje naroda... naj se jebejo z globami in z maskami

    • Pepe007 07:36 08.september 2020.

      Če srečam v trgovini nekoga brez maske, samo obvoz. Prav bi sicer bilo, da ga mahnem z lato po bedasti glavi in da tam obleži. Če se osebek ne premika, ne ogroža drugih. Vsi pa imamo pravico ščititi sebe in ...prikaži več svoje bližnje, mar ne?

    • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 07:38 08.september 2020.

      Pepe ti si živ primer polpismenga SDS-ovca,ki namesto njega misli Janez Janšizem in ne upa povedat nič druzga,kot samo to,kar mu je prej omenjeni ukazal!

    • matjaz39 07:41 08.september 2020.

      Pepe007, tebe in tvojega pastirja jajota bi blo treba najperj lopniti po bedasti glavi.

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 07:46 08.september 2020.

      Pepe007 .idiot prve klase

    • Avatar Leon
      Leon 07:54 08.september 2020.

      Pepe007 kaj boš svojega princa teme tudi mahnil,ker ne nosi nagobčnika ?

    • Tomaz_321 08:17 08.september 2020.

      Nič bat, ljudje.... Kar Janša stori VSE PRAV STORI!!!! Sarkazem!

    • Pepe007 09:13 08.september 2020.

      Ogromno žaljivih napisov in nobenega smiselnega, če moram zraven sebe v zaprtem prostoru prenašati osebo, ki maske ne nosi. Niti, če bi bil to nek "Jajo", ki ga komentatorji zgleda sanjajo, čeprav s tem, kar sem napisal, nima nobene zveze.

    • SonnyBlack 12:16 08.september 2020.

      pepe...ce hoces masko nosit,jo nosi...nimam nic proti...samo ne pisat potem kak bi ti koga z lato obrisal,ko pa dobis texte nazaj...pa so za tebe zaljivi...a ti bi kar z lato resevsl to...najprej sebe tresni z lato...bimbo

    • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 13:16 08.september 2020.

      Pepe prav nobene škode ne bo, če odhojsaš pod štrbunk, obeta se izliv dnevna doze, ki bo tvoje kretenizme povzdignila na višji nivo od premetavanja slame.

    • Pepe007 13:36 08.september 2020.

      @SonnyBlack: maske, ki jih uporabljamo, ščitijo druge, težko pa se z njo zaščiti oseba, ki jo nosi. Moja zobozdravnica že od kar pomnim uporablja masko med posegom. Ker pač ceni svoje paciente. V realnem življenju pa seveda obstajajo ljudje, ki ...prikaži več se jim je.e za druge.

    • kontrahan 13:59 08.september 2020.

      Pepe a si pomislil, da ti mogoče smrdi iz ust, pa se tvoja zobozdravnica tako zaščiti od nekdaj, da ne vonja tvoje greznice.

    • SonnyBlack 14:43 08.september 2020.

      pepe vse lepo in prav...ampak pomisli malo okoli tega,kokiko so ti koronija podatki resnicni...ne verjami slepo v to kar nam vsiljujejo...a ljudje ki take ukrepe uvajajo se jih potem ne drzijo...zakaj bi se jih jaz

    • Pepe007 06:53 09.september 2020.

      Kdor se jih ne drži, pač ne ceni drugih. Če so to oblastniki, z mano in mojo moralo nima nobene veze.

  • evelux 07:25 08.september 2020.

    Pa kaj se še samo o globah znajo pogovarjat in jih pisat .... je to sranje nareto za to da se ljudi oglobi čedalje bolj verjamem da je vse skup namensko nareto da se svetovno ljudi zablokira in prestraši ...... ...prikaži več one ne ne ne vseh jim nebo uspelo......

  • Avatar praufo
    praufo 14:22 08.september 2020.

    minister za provosodje, da ne govorimo o pravni službi vlade ... hmm, teh osebkov ni malo ... če je komanda, naj bo tudi pravno poprta, al živimo v eni državi, kjer prava ne obvladajo, ne vem, zakaj ga ne obvladajo, ...prikaži več po drugi strani pa razni obiski na bledu, vse mogoči predsedniki evrope, ki samo jamrajo pa jenki, ki pride zarad biznisa, ... ne vem zakaj ne morjo to pravno uredit ... vse po kavbojsko

  • Snežinko 09:05 08.september 2020.

    Prav nobenega ne zanima, kakšno je "moje razumevanje" kogarkoli ali česarkoli. Važno je samo kako JE, oziroma, ali odlok ima pravno ozadje ali ne. "moje razumevanje" samo pomeni, da je nekdo spet preveč pameten.

  • pravičnik77 11:55 08.september 2020.

    ha ha ha... danes na Pošti... pridem pred pošto, pred pošto gužva, pa si vzamem malo časa za njihove plakate na vhodih vrati... velik rumen plakat... ne smeš vnest noža, orožja..ne smeš uporabljat MASK... O.K. bel plakat na prejšnjim... MORAŠ ...prikaži več UPORABLJATI MASKE, požegnat roke, razdalja 2 m... KAJ ZDEJ, MASKA DA ALI MASKA NE? Vstpoim v prostore pošte, delavke si z masko pokrivajo podbradek.. je za steklom.. jaz tudi.. zakaj jaz moram imet masko (oz. ne, odvisno kateri plakat na vratih spoštujem),

    • pravičnik77 11:56 08.september 2020.

      nadljujem... kaj zdej, v istem prostoru, javnem prostoru jaz moram imet masko, ona ne, al kako?

    • fiston 17:55 08.september 2020.

      Ja tako je, ker recimo če je steklo vmes ona ni z nikomer na bližji razdalji. Strank na pošti je pa več, pa težko zagotavljat razdaljo, ravno tako kot v trgovini pri blagajni. Sicer za moje pojme se tako skoraj ...prikaži več ne moreš okužiti, če ti ravno kdo ne pljune v obraz, ali če ti ne govori na blizu. No saj tega tudi ona aplikacija ne upošteva. Baje naj bi moral biti stik 15 minut (je nimam, ne vem ali so kaj spremijali), no ali je vmes steklo, ali te kdo pljune, ali ima masko, tega ne upošteva.

    • pravičnik77 20:46 08.september 2020.

      ne bo držalo... vstopa se posamezno, nikogar ni v prostoru, samo ena stranka... ostali čakajo zunaj na prostem, na 30 stopinj 😁😁😁, na dežju, čez kak mesec ali dva na snegu in ledu...

    • fiston 01:03 10.september 2020.

      Odvisno od pošte, na oni glavni sigurno ni samo ena stranka, ker drugače ne bi prišla na vrsto sigurno kako uro. Na kaki oni mali, pa res po eden, ker bi že dva težko držala razdaljo.

    • pravičnik77 09:30 10.september 2020.

      jaz pišem za moj primer.... sej hitrost njihovega dela ni nič hitrejši... one so itak pod streho in na toplem...

  • boksi 14:59 08.september 2020.

    Vsi ki (še) nosite masko - postavite se v vrsto za cepljenje ... Al pa začnite razmišljat s svojo glavo.

  • Tupamaros 08:00 08.september 2020.

    Danes imate le bedarije na sporedu.

  • Waltter 08:08 08.september 2020.

    Ampak to odgovori tipa "Po mojem razumevanju predpisov ne" so pa odgovori laika in nepravnega strokovnjaka. Z odlokom je nekaj odloceno in to tudi vlja. Kako furmolirajo kazen je nekaj drugega ampak z odlokom je nosenje mask zapovedano in veljavno. ...prikaži več Bejzi butec ki si ne znas niti normalno razlagati zakonodaje. No ce bi bilo z odlokom zapovedano da moras narediti vsako uro dve salti bi lahko dal taksen odgovor ker gre za diskriminacijo ampak to je pa ze visek. Kje jih najdete?

  • Laznivi 07:57 08.september 2020.

    Vsak ki ima vsaj malo soli na podstresju ve da maske pomagajo da koristijo in nima problemov ne z kaznimi niti z drugimi ljudmi ,facebook ovce pa seveda to tezko dojemajo.

    • kontrahan 08:52 08.september 2020.

      Ja, če komunist jj reče maske na rit, ker prdenje pospešuje razvitje kovida, pa bi sds ovčke še na riti nosile maske

  • oneh 09:41 08.september 2020.

    Te maske sploh niso napačne. Leve kretenčke namreč že na daleč vidiš, ko hodijo naokrog brez njih. S tem se sami stigmatizirajo, saj so videti kot židi z Davidovo zvezdo na roki za časa tretjega rajha v Nemčiji. No ja, ...prikaži več, pa saj so tudi mentalno zaostali tam nekje v tistem obdobju.

    • jakec1575 10:30 08.september 2020.

      mamica ti je kretencek in potem je rodila se enega. maske nimajo veze s politicno barvo. je naivnezev dovolj po celi popuaciji, vglavnem vezano na izobrazbo.

    • eosss 11:55 08.september 2020.

      Desne kretenčke tudi že na daleč prepoznaš, ko pišejo takšne komentarje in pametujejo drugim, kako so maske nujne...

    • oneh 11:57 08.september 2020.

      Pravilno ugotavljaš- kretenčki so običajno manj izobraženi, ker jim pomanjkanje umskih sposobnosti pač ne omogoča dojemati sveta, kot ga ostali. Če pa si poleg še levak se pa kretenizem potencira. Bi lahko stopnjeval- kreten...levi kretenček...levak.

    • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 13:18 08.september 2020.

      @oneh prav nobene škode ne bo, če odhojsaš pod štrbunk, obeta se izliv dnevna doze, ki bo tvoje kretenizme povzdignila na višji nivo od premetavanja slame.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.