Slovenija
17474 ogledov

Takšna je meja veljavnosti covid potrdil

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 15:43 28.september 2021.

    Delali bodo, kar bo 'svetovala' EU. Prodane duše. Pravzaprav prodana telesa. Duš očitno nimajo, sicer bi delovali drugače.

  • krucefiks 17:24 28.september 2021.

    kako boste prenesli vse tožbe,spat sigurno ne boste mogli več ,stroka prodana,skrivat več ne boste mogli bolanih ,mrtvih pa sploh ne več ,ker se kar vrstijo in to vse po cepljenju

    • Jernej65 18:34 28.september 2021.

      krucefiks, nehaj že nabijat v prazno. Ti boš umrl od gripe, ker si se letos pozabil cepiti.

    • krucefiks 18:52 28.september 2021.

      Jernej65,res si bumbar,beri novice malo bolj,mlada punca umrla ,ne vem v kaj ti drezaš med moje komentarje ,dolgočasna ovca si in nič drugega

    • eminenca 21:47 28.september 2021.

      odgovorni bodo spizdili v tujino ... to je povsem jasno ... na neznano lokacijo

    • Jernej65 22:28 28.september 2021.

      krucefiks, neštetokrat si že napisal, da medijem in stroki ne verjameš, kako to da pa verjameš prav tej novici. A nisi tako dvoličen, da te je že bumbar kot sem jaz, spregledal. Mogoče ti je pa cepivo proti gripi tako ...prikaži več skisalo možgane, pa se tega niti ne zavedaš. Kaj te je sploh prijelo, da si se v preteklosti cepil proti gripi. Veš okrog mene jih je veliko umrlo, ki so bili cepljeni proti gripi.

    • Jernej65 22:43 28.september 2021.

      krucefiks, in zakaj drezam v tvoje komentarje. Ker pišeš take neumnosti, da se enostavno ne morem zadržati. Res mi je zelo žal za to dekle če je res umrla zaradi cepiva, tako kot mi je tudi žal za tisoče umrlih ...prikaži več zaradi covida, ki bi jih cepivo lahko obdržalo pri življenju. Bodimo realni in ne nabijajmo v prazno, kot to delaš ti.

    • krucefiks 23:01 28.september 2021.

      jernej65,brezdušno tele si

    • Jernej65 23:03 28.september 2021.

      Hvala enako.

    • eminenca 14:28 29.september 2021.

      nabijanje v prazno je zato, ker tukaj v tem slovenistanu posredujejo premalo uporabnih informacij , zdravniška stroka molči, ker nič ne sme povedat, zaupnost osebnih podatkov, ja zdej pa kaj je blo res ... vsekakor sem mnenja, da ccepivo ni ...prikaži več nedolžno, ampak poznam ljudi ki so se cepili s tem jonsonom, pa so še živi, ... vprašanje pa kolk časa ... ta ceplenje je očitno tako kot ruska ruleta ... moje sožalje svojcem, žal mene ni zadel

  • eminenca 15:20 28.september 2021.

    ta civilizacija bo šla v 3 pm, razen elite, ki bo imela samo še robote, ampak ne bo tako enostavno ... folka bo zmanjkal ... bolnice nabasane , razpad zdravstvenega sistema, verjetno že naslednje leto ... kakšno živlenje ... , ...prikaži več, katastrofa, ampak res jim je pa škoda milostnega strela za rajo ... vsake pol leta cepit, pa vi niste normalni

  • Avatar F16
    F16 21:28 28.september 2021.

    Važno, da smo pravno odgovorni sami! Če ste tako prepričani v dobro cepiva bodite pošteni in prevzemite odgovornost. Ne pa z nekim pobiranjem podpisov o lastni odgovornosti. Lahko je s tujim k*** po koprivah mlatit

  • DasAuto 00:33 29.september 2021.

    cepljeni v bolnišnicah, pa se prosto gibajo, prebolelnikov pa ni, pa ne podaljšajo statusa, kot imajo to drugje. kako potem nimajo podatkov, če pa imajo vse to črno na belem??

  • kapibara1 08:38 29.september 2021.

    ...se je odstranila doba za veljavnost cepljenja ( Se enostavno uvede!!) - ''v tem trenutku še ne moremo reči, ali res vsi potrebujejo poživitveni odmerek.'' ( Bodo pa to dorekli, v tednu ali dveh) - Kake floskule za rajo ! ...prikaži več Jelinčič je prav dejal: Narod je butast

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.