Popotnik
14060 ogledov

Takšne so cene nastanitev na vrhuncu sezone na Hrvaškem

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • andrej084 14:02 10.maj 2023.

    Ta greznica od Hrvaške me ne zanima, se lahko novinar potrudi in objavi cene v Italiji, Grčiji, Franciji, morda na Bahamih, Kubi, Deviških otokih...

  • Majazmaja 08:32 10.maj 2023.

    Povpraševanje kreira ponudbo. Tako je vedno bilo in vedno bo. Na HR nisem veliko počitnikovala, je bilo pa vedno urejeno, čisto, lepe plaže, dobra hrana, ljudje prijazni. Seveda ne vzamem najcenejših (ali najdražjih) namestitev. Zdaj bodo padle hvale o Albaniji: ...prikaži več jaz vsaj naslednjih 20 let ne grem več, pa smo lani v enem mesecu prevozili celotno. Največja beda je bila obala: v restavracijah ogabna hrana, nasmetene celo plačljive plaže, goljufanje v trgovinah, ne sprejemajo kreditnih kartic itd.

    • darefoks 08:34 10.maj 2023.

      ni samo albanija je se dugje pol ceneje od te gnile hr

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 07:38 11.maj 2023.

    Mi smo že nekaj let, kar zadovoljni v našem Avtodomu, ki ga parkiramo in po potrebi prestavimo drugam. Še vedno najcenejše spanje, kuhana hrana in rekreacija.

  • Pišmevuh 11:16 10.maj 2023.

    Ugodno, ni kaj.

  • darefoks 08:33 10.maj 2023.

    a bi ze nehal z to gnilo hrvasko k je drugje 70 procentov ceneje in lepse

  • Pierre 10:48 10.maj 2023.

    MI gremo seveda na Hrvaško, gazdarica nam da apartma po lanski ceni. Sicer pa Bog ne daj da bi se kaj lepega pisalo o Hrvatih!!!! A ne??? V Portorožu pa bo zastonj!!!

    • darefoks 10:56 10.maj 2023.

      so druge drzave ful ceneje in lepse hrvati pa naj se pod nosom obrisejo za to bedo ničvredno

    • Dusan Radikovic 14:04 10.maj 2023.

      darefoks - Če bi bilo res tako kot ti pišeš, nebi imeli Hrvati že tričetrt destinacuj rezerviranih. Tako da očitno ni glih taka beda in ničvredno. Je pa tudi res, da so destinacije v tujini za isti denar, oziroma tudi ...prikaži več ceneje. In te strežejo od odspredaj in od odzadaj. Tako da,.... kakor komu paše.

    • darefoks 11:15 11.maj 2023.

      boli me k..... za ta drek

  • Avatar NickMason
    NickMason 10:17 10.maj 2023.

    Dalmacija in Istra,prva liga,tisti ki jih ne marate hvalabogu doma ostanite ,sam gužvo dol delate

  • Soljatar 11:48 10.maj 2023.

    jebeš morje...poleti je treba na sever al pa v območje Alp, ne pa na kurčevo morje na jugu, da te skor infarkt rukne od vročine...vročina je nekaj najbl odvratneg kar obstaja, da pa rineš tja kjer je še bl vroče pa res debil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.