Magazin /magazin/vip
546 ogledov

Takšne so Ivonine nove prsi

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:43 16.julij 2015.

    Mene to odbija pa sem moški. Nevem zdej a je z mano neki narobe al kaj je zdej to zaena reč. Se mi zdi da si to ženske same bolj želijo kot pa moški.

  • Kranjica 14:17 16.julij 2015.

    Kakšen neverjeten dosežek! Upam, da se ji bo s tem izboljšalo tudi delovanje možganov!

  • Ferluci 15:27 16.julij 2015.

    Odvisno, kje jih ima. Če v joških, prav gotovo.

  • blueone 06:42 17.julij 2015.

    majkemi, prsežm.....tole je pa mimohod do konca in naprej...

  • Majazmaja 12:54 17.julij 2015.

    Sem daleč on nasprotnika lepotne kirurgije, ampak vseeno ... Direktno z A na D si jih je povečala? Je dr. Matic sploh razmišljal, kako bo to grdo? Kaj je pa s kožo? Si predstavljam, da bo sedaj izgledalo kot balon ...prikaži več tik pred tem, da poči. Pa kaj bo, ko bo dojila in se ji bodo povečale še za kakšno številko (odvisno od količine mlečnih žlez)? Si bo pred načrtovanjem nosečnosti silikone odstranila? In kako bi izgledale potem? Izpraznjena košarica D?

  • allstarr111 11:48 16.julij 2015.

    Evo pa se je zjebala do daske, babe ki si dajo povečat prsi čeprav jim prej ni nič falilo, se za to odločijo samo iz enega razloga, več samcev se bo vrtelo okoli nje, ona pa bo lahko izbrala kateri ...prikaži več ima največjega, najbolj poln bančni račun mislm. Po domače se ve kako rečemo tem fuflam, po tuje pa sponzoruše ki ga zavgajo komurkoli ki ima dovoj pod palcem pa pride v ožji izbor. AMpak sej, naj bo tako, mene tko ne gane, bo pa mat verjetno zelo srečna :)

  • alibaba 13:18 24.julij 2015.

    Ne,nisi ti kriv.Če bi moški hotel plastične, bi si kupoval Ančke.So tiho ,ne trošijo tvojega denarja in so vedno pripravljene dat.Ženske se operirajo izključno zaradi mnenja drugih žensk.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.