Slovenija
20581 ogledov

Toliko prodajalcev laže o izvoru sadja in zelenjave

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izy 12:55 30.avgust 2021.

    Problem je, da kvaliteta sadja in zelenjave katastrofalna v naših trgovinah, ter da so cene le-tega kot zlato. Kaj je boljše na paradižniku iz leta, ko smo imeli še tolarje in je bila 1kg 100 tolarjev(še 50 centov ne), sedaj ...prikaži večj je pa že skor 3 eur (750 tolarjev). 700%!!!!! za veliko slabši paradižnik, prej ali ves slo ali pa uvoz iz Makedonije, Hrvaške.

    • jakec1575 16:46 30.avgust 2021.

      V sloveniji agencija za konkurenco spi ze 30let. Trgovci pa kujejo ekstra profite in nategujejo slovenski narod

    • jakec1575 16:47 30.avgust 2021.

      Paradiznik je imel cepitveni upgrade in je zato brez okusa. Med izborom vrst so izbrali tiste trpezne, a brez okusa. Globalizacija.

  • andrej084 14:57 30.avgust 2021.

    Ne vem, zakaj je cena sadja v Ljubljani tako visoka. Enkrat tedensko se zapeljem v Trst, tam kulim sadje, meso, marmelade, maslo, sir, skuto,.. vse boljse in ceneje kot v Ljubljani. Zelenjavo pridelam sam. Tudi kava je v Trstu 1,2 ...prikaži več2 eura, pa še sveža je, ne tako kot lri nas, ko 3x spusti natakarica eno in isto merico kave. Sladoled je 1euro, pri nad 1,5 eura. To je cjsta kraja za prašek, vodo in malo mleka...

    • jakec1575 16:45 30.avgust 2021.

      Res je.

    • munja 17:09 30.avgust 2021.

      Kaj pa lahko naredimo, da se to spremeni? Tega pa ne ve nihče oz. s tem se ne ukvarja nihče.

  • jakec1575 16:44 30.avgust 2021.

    Ce bi vse to, kar se prodaja kot slovensko, dejansko zraslo v Sloveniji, bi mi brez prostih njiv ostali. Nategunom, uvoznikom nategunom, bi dal jaz po 100jurjev kazni. V javnih vrtcih zaradi njih otroci jejo milansko stanje iz padske nizine ...prikaži več in prespricane albanske pridelke na grskih njivah, prodano kot eu standard. Uspesno smo zjebali zdravo prehrano.

  • rd2dmk2 18:07 30.avgust 2021.

    spoštovani komentatorji in bralci , pred leti je nek moj znanec naredil test, šel v trgovino nakupil vse sorte jabolk, ki so bile na prodaj , jih prinesel domov, jih narezal na koščke in olupil lupino in dal nam poskusit. ...prikaži več pa nagrado, kdor ugane sorto . vse ponujeno je bilo enakega okusa-- brez okusa. ste pa sami krivi, ker jeste z očmi, ne pa z usti.. moj doma na vrtu pridelan jabolk je super, samo moram pa prznat, da ni za vegane..

    • Janez_53 12:33 31.avgust 2021.

      No, to pravljico si si izmislil!

    • rd2dmk2 20:29 31.avgust 2021.

      janez_53, to pravljico se lahko ponovi. pojdi v štacune, nakupi jabolka, jih nareži na krhlje , jim olupi lupino, jih vrzi v skledo in... ugibaj jonatan, deliše, carjevič jonagolda, fuji,... glede mojih jabolk pa.. kaj naj ti rečm šampanjska reneta ...prikaži več je zdražala v kleti do julija, brez hladilnice in dodatkov, nikoli špricana in za priboljšek sem pa tja dodani delčki bio beljakovin. njami.

  • krucefiks 23:44 30.avgust 2021.

    kupujte sadje in zelenjavo od domačih oz. naših kmetov ,sledljivost v trgovinah je dosledna dokler ni gužve,pol se začnejo dopusti pa naval kupcev,roba se vozi kot zmešana in preprosto trgovc ne sfolga,pa ostanejo deklaracije ena in ta iste ,take zadeve ...prikaži več treba poslovodja redno kontrolirat ,ker drugače ne gre

  • david193 09:21 01.september 2021.

    Enkrat sem bil slučajno prisoten pri tem kako ponudniki ponujajo vse domače, potem pa kar naenkrat ni bilo več. Na tržnici se je namreč razvedelo da se po njej sprehaja inšpektot in tisto kar je bilo 1 minuto prej še ...prikaži več slovensko je kar naenkrat postalo uvoženo😏

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.