Zdravje /zdravje/aktualno
2032 ogledov

Takšni so najnovejši podatki, tako so se odločili v sosednji Avstriji

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 12:01 05.marec 2022.

    Verjetno se ne spomnite več, ko ste nekateri tu jamrali, da je obvezno cepljenje edino prav in da bi tudi pri nas morali to sprejeti...Takrat sem vam povedal, da do tega ne bo prišlo, če je v državi še vsaj ...prikaži več delček demokratičnosti..Seveda ste me veselo pljuvali in se norčevali...Ne vem kaj je z nekaterimi, da ste tako prekleto naivni in zarukani ?! Pa naj gre za naše politične stranke, Covid ali pa za ukrajinsko krizo....Dajte, ljudje se no končno zbrihtat za boga milega..

  • miha91 12:32 05.marec 2022.

    Korona čudežno izginila čez noč. Na zborovanjih proti Janezu so bili sami anticepilci in so namerno širili korono. Zdaj janšisti delajo zborovanja proti Rusiji in je vse v najlepšem redu.

  • miha91 12:29 05.marec 2022.

    https://old.delo.si/lifestyle/prasicja-gripa-je-bila-prevara.html

  • Corrie_Stickler 11:52 05.marec 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.