Magazin /magazin/vip
1061 ogledov

Tanja Kocman v strahu: "Slekel se je do spodnjic in govoril, da ženskam paše posilstvo"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 12:51 25.junij 2017.

    Madona, v kaj se spuščajo zmešane ženske! Človek bi rekel, da izzivajo usodo. Malce več pameti v glavo, neumnice!

  • kapibara 16:07 25.junij 2017.

    Nekaj takega sta ime latudi Požgaj-eca in tisti drugi iz Mb, kar sta zavrnila in zgubila službi na privat radio stanici..

  • KOJAK 20:07 25.junij 2017.

    Zakaj meniš, da je VISOKO prilezla. Je voditeljica na nekem manjšem radiu, verjetno bi vzeli tudi tebe če se javiš.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 08:55 25.junij 2017.

    Baba fuknjena a ti ni že to dal vedet,da je obrezanc in ,da bab ne spoštuje,saj jih majo za OBJEKT nad katerem se do nezavesti lahko izživljajo z dovoljenjem unga prfuknejnca Alaha in njegovi pomagačev?

  • Zmago 12:44 25.junij 2017.

    Na Švedskem, moški iz Dubaja ??? Pa kaj je ta baba na glavo padla ???In potem se čudimo, da nekateri svojo naivnost plačajo ............. Z ŽIVLJENJEM !!Še huje se mi zdi, ko TUJO "NAIVNOST" oz. ŠKODOŽELJE plačujejo drugi ...prikaži veči s SVOJIMI življenji !!! Če jim pa kaj rečeš si pa takoj ........... fašist, nacist, ksenofob, nazadnjak,.......

  • Tine123 13:19 25.junij 2017.

    Take pustolovščine pa samo hipijevski zadetki doživljajo zgleda. Saj ni čudno da EU propada..

  • bumbar 13:49 25.junij 2017.

    Delodajalec Tanje Kocman pa je čist kot solza a ne? Predvidevam, da bi bil tak tudi pred sodiščem. Moje mnenje: delodajalec T. K. nastavite prvo svojo rit na piedestal. Mogoče vas potem sreča pamet.

  • Janez_53 14:40 25.junij 2017.

    Bumbar, ne uporabljaj besed, ki jih ne razumeš! Piedestal pomeni kamniti ali marmornati podstavek, na katerem stoji kip. Beseda pranger, ki pomeni sramotilni steber, kamor so privezovali barabine, ki so prekršili zakon.

  • principiumnovum 16:05 25.junij 2017.

    Dvakrat sem prebrala tale članek, ker nisem bila prepričana, če sem prav videla... Kot je že nekdo spodaj napisal, res ni čudno, da nam EU propada, če so v medijskem prostoru zaposlene kokoši, ki imajo IQ nižji od ledišča vode... ...prikaži več Da lahko tako naivna in neumna ženska v medijskem prostoru prileze tako visoko je možno samo v Sloveniji. Nekajkrat sem se že vprašala, s kakšnimi veščinami nekatere trape tako hitro uspejo na radijskih in televizijskih postajah. Prepričana sem, da s pametjo sigurno ne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.