Magazin /magazin/vip
4335 ogledov

Tanja Ribič opozarja na nevarnost

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oseba_ 13:32 26.marec 2013.

    Tanja, Đuro naj te dobro zmasira, pa bo... :-)

  • kapuhs 15:43 26.marec 2013.

    Pa saj je lepo povedala da je večino časa preživela na ajzenponu... Ja le kaj je tam počela... tračnice okopavala ziher ne.

  • mrredbull 18:13 26.marec 2013.

    uh razočaran.. sem bil prepričan, da je ženska pametna..

  • Mihec2104 22:49 26.marec 2013.

    Čudno, da je sploh še živa.

  • kapuhs 00:27 27.marec 2013.

    Ej, da nau naslednji članek čez 14 dni, kako komunicira s 4. dimenzijo... Ištar antares pa to.

  • dragec 10:40 26.marec 2013.

    verjetno vpliva tudi đuro, ha. Predlagam enostavno terapijo, zamenjati ga je potrebno!!

  • kapuhs 11:42 26.marec 2013.

    Me zanima kako mora šele ponoči svetit od radiacije... Pa saj to je otrok Černobila... Marsikaj bi to pojasnilo....

  • Vid Šteh 12:53 14.maj 2013.

    (še nadaljujem)... gledanje Čiste desetke je lahko ravno tako tvegano kot vdihavanje tovarniškega dima.

  • zztop 15:36 26.marec 2013.

    Že dolgo nisem slišal za takšno nakladanje. Bogati posamezniki si res lahko privoščijo te blesarije. Kovine iz mladosti in tak šit ma daj. Težka kovina ti je djuro, pa blond lasje. Koklja ena, preberi si kolk, si naneseš na svojo ...prikaži več glavo sranja samo z barvami za lase, pa ne ti meni, da živiš zdravo itd kokl me razpi..... take izjave igralke, pevke ali za kva se že ima.

  • Vid Šteh 12:52 14.maj 2013.

    Trbovlje niso noben Černobil. V mestu živim že 30 let (sem tudi astmatik) in doslej še nisem videl nobenih takšnih neumnosti, kot jih podpihujejo mediji; da smo mesto duhov, zombijev, mutantov s prašičjimi repki, da sonce pri nas nikoli ne ...prikaži več sije, da smo cel dan zaviti v meglo in tovarniški dim itd. Sicer se zavedam težav, ki jih ima naše mesto in si pred njimi ne zatiskam oči, vendar mediji se očitno spomnijo na nas zgolj preko črne kronike in ekoloških problemov. Nikjer nisem zasledil novice, da pri nas vsako leto poteka festival multimedijske umetnosti Speculum Artium, da imamo odlične slikarske in fotografske skupine, da imamo v našem mestu tudi svetovno poznano firmo Dewesoft, ki izdeluje tehnologijo za NASO... očitno je bolj pomembno, kaj si o Trbovljah misli Tanja Ribič, ki mimogrede v mestu ne živi že vrsto let, čeprav bi bilo bolje, če bi svojemu Đurotu svetovala, kako narediti spodobno humoristično nadaljevanko ker gledanje Čiste desetke je lahko ravno tako tvegano kot vdihavan

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.