Slovenija
616 ogledov

Tatovi izpraznili Türkovo vilo

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • crniovcar 08:34 12.december 2016.

    že komu ni kaj plačal .

  • Lavdan 08:27 12.december 2016.

    Pa te vile menda sploh ni.

  • Papaja Popi 08:30 12.december 2016.

    To ni vila, to je sušilnica sadja !Torej !Izpraznili so sušilnico sadja !Katero sadje so ukradli ?

  • zlobni 08:38 12.december 2016.

    Pred parimi dnevi je bil MIKLAVŽ. Kolokor vem naj bi otrokom prinesel darila med drugim tudi suho sadje. In kje je veliko suhega sadja? V veliki sušilnici.

  • Janez_53 08:47 12.december 2016.

    Glede na Türkove trditve tam sploh ni bivalnih prostorov!!! Škoda, da so fante dobili, ker so opravljali dobro delo!

  • valerijakregar 08:48 12.december 2016.

    to je bil zaključni poseg pred rušitvijo.UPAM.

  • Avatar čavez
    čavez 08:54 12.december 2016.

    Bogato opremljena sušilnica, le kje je Türk vse to pokradel.

  • Avatar Leon
    Leon 08:59 12.december 2016.

    To je bila predstava za zavarovalnico !

  • Avatar Leon
    Leon 09:00 12.december 2016.

    Seveda me zanima katera zavarovalnica je zavarovala sušilnico sadja in za kakšno vsoto ?

  • Pepa 09:29 12.december 2016.

    V bistvu bi jim moral plačati Turk, saj so objek spraznili pred rušitvijo.

  • Majazmaja 09:56 12.december 2016.

    Če bi vlomili v mojo hišo (legalno zgrajeno in pod štrikom hipoteke) in mi odnesli sušilnico sadja, bi me oškodovali za cca. 40 eur - če seveda ne štejem škode na vratih / oknih :)Drugače pa nisem vedela, ...prikaži več da je ta 'sušilnica sadja' legalizirana ...

  • jakec1575 10:33 12.december 2016.

    V Sloveniji je velika tatvina kraja pohistva, ne pa bianco pisanje nadur, 500% provizije, nikoli vrnjeni milijoni v bankah, cudezno tajne bancne pogodbe, ki smo jih placali mi. Država brez države. Z veliko birokracije za navadnega državljana, ki dobi v ...prikaži več 1 mesecu izvrsbo za 20€. Da o crnograditelju sploh ne recem nic. Karikatura od države.

  • Vesna Dolšak 14:45 12.december 2016.

    Če je bil objekt sušilnica sadja, zakaj je bil opremljen kot stanovanjski objekt?

  • mokmelk 15:22 12.december 2016.

    Pravna država je abstraktni koncept v glavah nekaterih ljudi, ki pa ima zelo malo stika z realnostjo.

  • Boris Odreitz 16:34 12.december 2016.

    bravo Vlomilci tako je tudi prav akim vse pobrat da bog da da jih nikoli našli.Ampak škoda da tile borci niso še tega turka malce preliknjali

  • blueone 12:29 12.december 2016.

    Vse si lepo napisal, se strinjam...jaz se pa še sprašujem kje je pravna država, kje???

  • valerijakregar 09:48 12.december 2016.

    pri polni zavesti predlagam zgoraj omenjene mladeniče za nove gradbene inšpektorje.tak kader potrebujemo.ne pa brez*ajčne in upogljive osebkote na prav vseh inšpekcijah, ki se izdatno redijo na naš račun.dobro vedo, da če se lotijo "priviligiranih", letijo na ...prikaži veča cesto.NESPOSOBNI, AROGANTNI, DUŠEVNI INVALIDI !!!!!!!!!!!!!!!!ne računajte, da se lahko kdajkoli v življenju zanesete na svojo pravico z njihove strani, če ste običajen državljan !!!!!!!!!!!!!!!!oni so tam le "pro forma". oni so M E G L A , dobro plačana megla za zavajanje ljudskih mas !!!!!!!!!!!!NA CESTO Z NJIMI.ŠE NADOMESTILA BORZE DELA NISO VREDNI !!!!!!!!!!!!PRAVE PRORAČUNSKE PIJAVKE.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.