Slovenija
120 ogledov

Tatvine koles "normalna aktivnost"

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 20:00 16.julij 2013.

    Ne samo polcaji tudi vaš -a novinar -ka , ne zna ločiti kolesa od bicikelna. Od kje ji-mu sploh ideja , da piše o kraji študentskih koles , nobeno ni vredno več kot 50 € in si jih kradejo med ...prikaži večd seboj , z krajami več TISOČ € vrednih koles svetovnih znamk in kvalitete. Povprečno športno kolo je vredno skoraj več kot 7 let star avtomobil .

  • Lenart Šmid 13:42 16.julij 2013.

    Jaz lahko povem, da sem nekaj časa nazaj videval redne preglede policije nad kolesarji, ko so obračali kolesa verjetno prav zaradi serijske številke itd.Lahko pa povem, da so tudi meni ukradli kolo v Lj in mi ja ge policija ...prikaži več v roku meseca dni našla na območju držav bivše Jugoslavije aja lahko povem, da so ga po nekem času že odpeljali iz Slo in ga prodali naprej.... In še enkrat bi se prav lepo zahvalil Policiji! :)

  • modrec 12:57 16.julij 2013.

    Policaj me še nikoli ni ustavil in preveril kolo. Če bi 4je delali samo to bi se zadeve hitro začele odvijati v drugo smer.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.