Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
38905 ogledov

Peklenski dopust: Večkrat na dan 200 stopnic, v eni roki otrok, v drugi igrače

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen04 12:33 14.september 2018.

    A res ni drugega kakor Hrvaška???? Sam si je kriv.

    • djdj 17:26 14.september 2018.

      Se strinjam. Če bi šel kam drugam, bi bila možnost prevare manjša.

  • miki1234 10:37 14.september 2018.

    LOL za crknit od smeha... "Pa še v Crikvenici je, kar pomeni, da stopiš iz hotela in si v središču dogajanja"... ta tip je totalni penzijonist z otroki, če je to za njega središče dogajanja... btw: neumnost, da ni izbral ...prikaži več tujine, ker bi verjetno za isti denar letoval pač kje drugje v hotelu.

  • perhan63 12:41 14.september 2018.

    najboljši sosed...ahahhaah

  • jakec1575 10:53 14.september 2018.

    Vzame se v roko hrvaski zakon o varstvu potrosnikov. ce je slovenska agencija pa slovenskega. faj je imeti pa tudi kaksno ime hrvaskega odvetnika in slovenskega po potrebi. Te turisticne p.... razumejo samo resno groznjo.

  • emica 16:00 14.september 2018.

    Ne morem verjet....kot bi brala svojo zgodbo.... Pri nas je bilo enako...le da imamo mi tri otroke. Moram pa povedat, da sem takoj po prihodu v ta app napisala mail na agencijo in gospa, ki je urejala našo rezervacijo na ...prikaži več Kompasu je takoj v ponedeljek zjutraj klicala in takoj so nas premestili v hotel, kjer je bilo bistveno boljše kar se tiče poti do plaže. Ja in, ko smo si šli vseeno pogledat hotel, ki je bil prvotno rezerviran v Crikvenici smo jim bili še hvaležni.

    • grega.prebil 21:39 14.september 2018.

      Spoštovana. Mi lahko na moj mejl zaupate vašo zgodbo? grega.prebil@zurnal24.si.

    • Zverca 09:46 15.september 2018.

      Za to, kar se je zgodilo, je napačno kriviti agencijo. Očitno je od hotelirja imela vsa zagotovila, da bo prenova pravočasno končana. KOt nemalokrat, se je s prenovo očitno nekaj zapletlo. Ta situacije je zelo neugodna za agencijo in hotelirja, ...prikaži več ki sta zadnja, da bi jima bilo za to situacijo malo malo mar. Razumem novinarja, a tudi on mora razumeti, da lajf ne teče zmeraj gladko in po planih in da se kaj takšnega lahko zgodi in da v tem primeru ni šlo za zavajanje. 1/2

    • Zverca 09:50 15.september 2018.

      Agencija je po najboljših močeh rešila situacijo, ki v danem trenutku (top sezona) ni bila lahka. Ne vem, kaj se je dogajalo, a verjetno so ponudili alternativo tudi na kakšni drugi lokaciji, bolj primerni za otroke, pa jo je klient ...prikaži večt zavrnil. To poletje se je dalo dobiti precej dobre zadeve na južnih otokih. A očitno se jim tja ni ljubilo voziti ali pa so trmasto vztrajali pri Crikvenici, ki je itak en podn od podna niti vreden imena morje. 2/2

  • andraz34 00:48 15.september 2018.

    Hahahahahh upam da si str usaj 60+, 300m za prehodit? 200 stopnic? Lepo te prosm to bi mogu s 30 kg na hrbtu narest brez da sploh zasvicas. Pomehkuzen narod do kraja

  • Andrej007 08:11 16.september 2018.

    Pozdravljeni Sem si rekel da se jaz napisem svoje mnenje ker je bilo moje boljse kot smo pricakovali.Rezervirali smo na isti način isti hotel in podobno par tednov pred odhodom so nas obvestili da v crikvenici ne bo možno letovati.Tudi ...prikaži več nas so premestili v Novi Vinodolski kjer smo bili blizu hotela in blizu morja kjer so ti sami prinesli dežnike odlicno za male otroke.Ob ogledu hotela in okolice v crikvenici je bilo bolje da so nas premestili v N.Vinodolski hvala KOMPAS-u

    • grega.prebil 10:16 17.september 2018.

      Spoštovani. Zgodba je z vašim komentarjem še bolj čudna. Namreč, ljudje se nam javljajo, da so natančno tako, kot je opisano v komentarju, dobili obvestilo točno teden dni pred odhodom na dopust. Vsem so v agenciji dejali, da so do ...prikaži več zadnjega upali, da bo hotel v Crikvenici nared. Zelo čudno je, da so se vam javili nekaj tednov prej. Prosimo vas, če nam zaupate vašo celotno zgodbo. Lahko pišete na dezurni@zurnal24.si.

  • dd 10:02 15.september 2018.

    Drugo leto pa odmisli hrvaško morje. Počitnice rezerviraj drugje.

  • badadubada 14:07 17.september 2018.

    300 stopnic... Wauuu. Najbrž zavarovalna polica pokriva odpoved nog in zamenjavo z novimi.

  • Avatar Iva Deko
    Iva Deko 20:07 14.september 2018.

    Tvoja izbira...sicer dober trening....

  • jure90 21:27 14.september 2018.

    tožba direkt... brez ovinkarjenja...

  • Lavdan 07:43 15.september 2018.

    Gregor, ko nategnejo tvojega prijatelja, pozabiš na avtomobile.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.