Slovenija
3395 ogledov

Teh 27 nekdanjih poslancev še naprej prejema denar

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:46 17.junij 2022.

    Nekaj pa moram priznati našim poslancem. To, da znajo poskrbeti zase.!

    • Avatar NX11
      NX11 23:01 17.junij 2022.

      Hočeš rečt, da ti ne bi vzel nadomestila?

  • Avatar Leon
    Leon 18:21 17.junij 2022.

    Skupni imenovalec vseh je BLUZERJI .

  • ico8 17:04 17.junij 2022.

    Nori bi bili, ce ne bi izkoristili. Rdece gliste so jih s tem solale 30 let!!!

    • Ender3 17:55 17.junij 2022.

      Ico8 Ivek in svečkarji so to delali v treh vladah, a le v eni pričakali zakonito menjavo. Naredili so toliko škodo, kot smrekovi podlubniki, ki pa niso rdeči .

    • Avatar NX11
      NX11 23:10 17.junij 2022.

      Spet ti ender... Zopet samo in izključno o desnih (vladali so 7 let od 31). Uporabljaš ekstremno žaljive in sočne izraze in hkrati trdiš, da nisi obseden z jj. O golobu pa po 14 dneh pisariš, "da vleče pametne poteze", ...prikaži več katere pa so te modre poteze? Testiranje folka koliko davka jim lahko nabije, da ga bodo še zmogli?

    • Ender3 01:02 18.junij 2022.

      NX11 tvoja vloga je, branit svojega pastirja. Moji komentarji temu nasprotujejo, ker menim, da je zagovarjati njegov lik in delo norost. Model je, največji manipulator in lačnivec, brez odgovornosti in morale. In kaj, so dobte poteze Goloba?, javnosti pove svoje ...prikaži veče mnenje brez tvitanja, ne išče izgovorov, spoštuje praktična načela demokracije, spoštuje tuje mnenje in kritiko, ne operira s številkami ampak dejstvi, ne poveličuje sebe, ne žali drugih in pri ljudjeh ustvarja zaupanje ...

  • QSprm 19:20 17.junij 2022.

    Ta zalega izvoljenih operativno nesposobnih bebckov, je samo nepotreben strosek. Ce famozne falange skorumpiranih izordkov nebi bilo celo leto tega slehernik nebi niti opazil niti obcutil. Kaj neki zene tiste, ki si vzamejo unih 16 minut in grejo izvolit to ...prikaži več sodrgo, je vprasanje za klinicne psihiatre. Kot da si del populacije naravnost zeli te groteskne predstave degeneriranosti in uziva v mazohizmu.

    • Ender3 00:46 18.junij 2022.

      Vedi, da ljudje lahko živijo brez politike, politika brez glasov volilcev pa nikoli.

    • Slavko Krizman 06:50 18.junij 2022.

      zakaj se ti qsprm ne pokažeš na naslednjih volitvah? mogoč pa boš izvoljen in boš lahko vse hudobije popravil...

  • jakec42 08:03 18.junij 2022.

    Ja so pač navajeni na dobro plačano brezdelje!

  • diaz 00:08 18.junij 2022.

    Pozdravljeni, ponudba posojila med resnimi in poštenimi posamezniki v 72 urah. Za vse vaše finančne težave sem vam še naprej pripravljen pomagati. moj kredit je odprt za posameznike in podjetja, ki so sposobni spoštovati pravico do financiranja in pogodbo, ki ...prikaži več jo bomo morali podpisati. kontaktirajte me po e-pošti: pecniksuzana0@gmail.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.