Magazin /magazin/vip
107 ogledov

Teja Perjet imela hudo prometno nesrečo

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 11:26 04.marec 2014.

    Takele in takšnile, ki mislijo , da se varno vozijo , če se držijo omejitev so največja nevarnostna cestah. Punca sam ti se voz po omejitvah , boš daleč prišla ! Vozilo ne voziti in usmerjati prometni znaki , ampak ...prikaži večk voznik sam , zlasti pa paziti na tisto tenko rdečo črto , ki pomeni zadosten stik med gumami in cesto.

  • francek 11:26 13.november 2013.

    Naklada, ker ne bi bila rada nič kriva.

  • stela 11:57 13.november 2013.

    Hahaha neki tko bolnega pa ne zna vsak napisat....oz. napisano je za klikanje....naslov " minimalne možnosti za preživetje" se konča z izjavo " prišla z avta nepoškodovana" še bolečine v vratu niso omembe vredne ,.....za crknt

  • stela 11:58 13.november 2013.

    Kliknil si ga pa le:))))

  • puksicd 12:09 13.november 2013.

    Pa tudi prebral. Sicer bi težko prišel do sklepa ...

  • scream 12:13 13.november 2013.

    A lepo vas prosm, imela je minimalne možnosti za preživetje....minimalne možnosti majo zdele na filipinih ne pa ta razvajena afna klele, mater ste ratal slabši kot 24ur.com, tole gre ma moj fb profil, povezava tega članka pa posebej bom poudaril ...prikaži več naslov, da vidijo idiotizem v vsej svoji luči

  • Testni 14:30 13.november 2013.

    Nemudoma je potrebno obvestiti proizvajalca vozil, da opozorilne lučke umakne iz vidnega polja voznikov :-). Zurnal24.si nevem kaj vam roji po glavi ampak naslov "ZA LAS UŠLA SMRTI" in v prometni nesreči ni bila poškodovana ne gre skupaj.Predlagam ...prikaži več vam naslednji članek z naslovom: DAMJAN MURKO SE JE ZA LAS IZOGNIL SALMONELI, pa pripišite da je iz ponedeljka na torek pojedel dve trdokuhani jajci JOJOJOJ :-)

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 19:58 13.november 2013.

    Haaaahahahhaaahaha ahahahaaaa. Pa najprej si mislim, ta pa ni ravno pametna da gre ustavljat zaradi rumene lucke, potem pa se preberem, da je prepricana, da jo nekdo varuje in da se je to zgodilo z razlogom haaaaaaa hahahaahahaha zakon hahahaaaaahahah!!

  • scream 08:44 13.november 2013.

    a dej, zarad servisne lučke je avto zaneslo u desno, dej ne me j****.....al se je ustrašla lučke pa je zavila al je pa bla zgodba čist drugačna, mislm kaj vse folk najde za izgovore, priznaj pač maš nesrečo pa ...prikaži veča sam si kirv, ne ampak pri takih slovenskih "megazvezdnikih" zmer sistem zataji, oni so pol-bogovi!

  • sintesi 19:47 13.november 2013.

    zaradi takih kur je zavarovanje vedno dražje......bi bilo prav da bi bile kamere v avtu obvezne in za povzročitev nesreče iz malomarnosti kritje nesreč, tako kot pri pijanem vozniku, breme voznika......

  • Kranjčan 17:22 13.november 2013.

    Ha,ha..se spomneš Teja ko si živela na planini v Kranju in imela službo v Elektro Ljubljana.Tvoja vsakdanja vožnja z službenim vozilom v službo je bila ruska ruleta za nas ostale voznike.Kdo ti je takrat dal služben avto,ne vem,kdo pa izpit pa še manj...

  • vzev 11:38 13.november 2013.

    Zato ker se ji je prižgala servisna lučka se je zaletela :D. Vsaj kak boljši izgovor bi lahko našla. Na svojem Golfu sem imel probleme, da mi je avto kar naenkrat ugasnil, brez predhodnega opozorila, pa se zaradi tega nisem ...prikaži več nikoli zaletel. Res, da sem bil nor, da nisem šel na servis takoj ko se mi je to prvič naredilo. Toda kljub temu, da mi je avto ugasnil tudi na avtocesti se nisem zaletel. Tako, da naj ta rajši najde kakšen bolj pameten izgovor zakaj se je zaletela.

  • KOJAK 13:14 13.november 2013.

    1. Totalka NE POMENI, da je avtomobil popolnoma uničen, ampak da je le vrednost popravila večja od same vrednosti vozila.2. Če je zavirala zaradi SERVISNE LUČKE, ki je ponavadi rumene barve potem JE RES SMOTANA. Le bedak lahko na ...prikaži več polno zavira na avtocesti.3. Rumena servisna lučka NE POMENI DA JE VOZILO odpovedalo. Če se ne motim ste imeli na tej strani pred enim tednom TEST AMZS glede servisnih lučk, očitno si ga vaši novinarji niso ogledali.4. Beden članek o bedni ženski na vedno bolj bednem portalu!

  • Žurnalček 11:30 04.marec 2014.

    Kako se ni ustrašila zelene in vijolčaste, če se že lučk tako boji. Bo držalo mislim da to, da je preveč buljila v to rumeno lučko in skušala ugotoviti , kaj je na njen narisano , pozabila pa gledat na cesto !

  • puksicd 11:28 13.november 2013.

    Spet vprašanje: Kaj pri hudiči počnejo vaši uredniki? Ta "članek" je naravnost idiotski.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.