Šport /sport/nogomet
99 ogledov

Tekmo zmotil "velikoalbanski" dron

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sprehajalec 13:24 25.april 2017.

    Ko boš nehal razmišlati na način, da je biti Šiptar pa Ustaš kaznivo dejanje, tebi je pa vse dovoljeno, boš na začetku poti transformacije v normalnega Europejca. Pa razumel boš zakaj se EU ne zgane nič.

  • MihaPu 16:18 25.april 2017.

    Kaj pa tebi ni jasno, te ustaši so mene že rasno napadli ko sem bil v Zadru, pa EU ni nič naredila. Po domače so mi "Jebali slovensku majku!" in pa še avto so mi poškodovali. Na policiji so še ...prikaži več mene okrivili, da naj bi jih provociral z mojim govorjenjem v Slovenskem jeziku in češ da niso dobro vedeli kaj govorim in da je najverjetneje prišlo do nesporazuma. To je čisti fašizem ustašev, da za šiptarje ne govorim, da hočejo "Veliko Albanijo" in povsod to idejo (pri nas v Sloveniji in tudi na nogometnih zelenicah) praksirajo in je direktno "vojno huskanje" in nadvlada wannabe arijcev. EU pa spet nič in ne reagira. Nataknem jaz tako EU nekam.

  • MihaPu 16:19 25.april 2017.

    Aja pa sprehajalec nisem ti dal minus (ne vem zakaj ti jih šopajo), samo v vednost, jaz osebno imam rad konstruktivne komentarje, verjemi mi. Poz.

  • Ludvik Miholic 17:58 28.april 2017.

    samo poklejte v nedeljo na boljsem sejmu v Mariboru koliko siftarski kriminalcev je v Mariboru pa policija si neupa tja prit ker bi dobila batine slovenci dajmo ze pa se enkrat upremu slovenski mafiji katera podpira terorizem

  • MihaPu 11:35 25.april 2017.

    Ko šiptarji in ustaši provocirajo se EU ne zgane nič. Fašisti in islamski teroristi seveda držijo skupaj, pomaga jim pa še ena teroristična biznis organizacija imenovana NATO v kateri smo tudi sami. Nahajamo se v največjemu globalističnemu neoliberalnemu fašističnemu dreku ...prikaži več z imenom "EU". Upoštevamo samo tuje interese drugih, ki so nas nadvladali in smo dejansko že okupirani s strani teroristov večjih EU držav.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.