Slovenija
2557 ogledov

Tektonski premik v medijih: Dnevnik in Večer se združujeta

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 15:39 01.avgust 2018.

    cajtengi ne gredo večtako v promet, ta stari naročniki umirajo, novih pa ni, na netu se vse lahko prebere ... taka je ta reč

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 16:18 01.avgust 2018.

    Kupil bi časopis,ki bi bil objektiven!! Nikakor pa ne maram teh lažnjivih rdečih trobil!! Vse kar sem imel naročeno sem odjavil že takrat,ko so bili vsakodnevno na prvih straneh STROJANI!! Takrat ti časopisi niso pisali o drugem kot o tej ...prikaži večj romski družini!! Samo hvalili so te rome kljub njihovi kriminalni preteklosti!! Takrat sem se odločil,da ne bom plačeval več nobenega časopisa!!

    • Zoran Župevec 18:29 01.avgust 2018.

      Pa saj imaš še "objektivno" Demokracijo in "resnicoljubni" Reporter.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 19:12 01.avgust 2018.

      Pa ti lahko kupiš 3 izvode Dela vsak dan in podpreš tvoja rdeča trobila!!

    • Avatar Leon
      Leon 08:10 02.avgust 2018.

      Ali se bosta tudi RTVS in Nova TV 24 združila ,oziroma posodobila kot je sedaj videti iz ekranov .

  • ginko 16:00 01.avgust 2018.

    ""Razmere na trgu jasno kažejo na nujo po združevanju obeh dnevnih časopisov, saj se znižuje tako število kupcev dnevnih časopisov, kakor tudi obseg oglaševanja" Saj to sploh ni za verjet. Ja kaj pa pišete po "usmeritvah" v teh dveh cajtngih, ...prikaži več da pada število bralcev? Saj boste preživeli tudi ob majnem številu bracev, za kar bo poskrbel "center", samo da bodo oprane glave.

    • Avatar Leon
      Leon 21:24 01.avgust 2018.

      Misliš podobno kot nacionalna RTV ?

  • Friderik1950 09:25 02.avgust 2018.

    Večer ni več 'Štajerski časopis', ki bi poudarjal in vzpodbujal nacionalne vrednote pokrajine, vzpodbujal regionalizacijo in 'vseštajerski preboj na sever', tako bi lahko bila polovica časopisa tudi v Nemščini. Se malo hecam, malo pa mislim tudi za res.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.