Avto
242 ogledov

Telefoniranje med vožnjo enako opitosti

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 13:03 23.januar 2012.

    Ej sem pred leti videl podobno situacijo. Pod brado telefon in se pogovarja, v eni roki nek rokovnik, v drugi pisalo...

  • krtina 11:45 23.januar 2012.

    Zdrava pamet - predvsem. Kadar hočejo policaji služiti, bodo našli razlog za globo. Amen. Mene osebno moti njihova nedoslednost. Za ene tako, za druge drugače. Posegov v osebni prostor je vedno več. Sem pa pred časom videl rekorderko, ki je ...prikaži večje pripeljala iz krožišča pri Žalah v smeri proti Šparu in proti podvozu. Z levo roko je držala volan, in hkrati z ramo in brado stiskala telefon ter se pogovarjala. KAJ PA Z DESNO ROKO? V naročju je imela med koleni odprto torbico in se šminkala!

  • Tyson Rok Mlakar 13:41 23.januar 2012.

    >>Slovenska zakonodaja telefoniranje med vožnjo dovoljuje, a le v primeru, če je v vozilo vgrajena naprava za prostoročno telefoniranje ali BREZŽIČNA SLUŠALKA ZA OKO. Strokovnjaki za varno vožnjo se s tem ne strinjajo in trdijo, da je tudi to moteč ...prikaži več faktor.> BREZŽIČNA SLUŠALKA ZA OKO

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.