Slovenija
5525 ogledov

Telekom 13 tisoč strank pustil na cedilu, časa za ukrepanje imajo le nekaj dni

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 14:10 01.december 2021.

    bravo Gen I. za poslovno potezo leta in za razum. Gen i me nikoli ni pustil na cedilu. tudi ko sem bil odsoten in neke poloznice po nesreci niso bile placane, so razumeli in me niso ne odklopili ne kaznovali. ...prikaži več In zato so dobili mojo zvestobo.

  • Odrešenik 14:32 01.december 2021.

    Bravo, Geni-i. Čisti drek za usranim telekomom.

  • jakec1575 14:11 01.december 2021.

    upam, da telekom dozivi kaksno skupinsko tozbo.

  • alen009 14:07 01.december 2021.

    Od kar je Telekom prevzel Mobitel, sem jih odjebal. Pa če bi zastonj delili ne pridem blizu, preveč poznana praksa, enako Telemach. vsak, ki ima 5 min. časa lahko v Sloveniji dela kar želi, zato je tako.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 16:42 01.december 2021.

      je tako,beži stran od Telekoma,jaz imam božji mir odkar sem jih odjebal,zdaj mam A1 in je veliko bolje,samo so ga začeli sračkat ,počakam vezavo da poteče in prešaltam na poceni,ali pa če nimam nič ,to je več ali manj brezvezen strošek

  • bobubob 13:40 01.december 2021.

    V Sloveniji je to možno, drugje bi ljudje odpovedali še ostale njihove 'storitve', če ne iz higienskih pa iz varnostnih razlogov. Namreč - kaj če tile telekomovci naenkrat nehajo opravljati TK storitve in se začnejo ukvarjati npr. raje z novim ...prikaži več Cov testiranjem....

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:21 01.december 2021.

    Kaj bo veliki vodja JJ rekel? Bo zaščitil državljane pred temi bedaki? Telekom je vendar državno podjetje. Me zanima kake nagrade si bo vodstvo delilo??? Raja naj se pa sama rešuje! Butale!!

  • Friderik1950 17:49 01.december 2021.

    Izvirna neumnost je bila storjena že z zakonom o trženju električne energije, Žepna država, pa čez dvajset dobaviteljev, ki vsi kupujejo energijo več ali manj od enega ponudnika, v krizi pa tako pride do tega, da zaradi malega števila odjemalcev ...prikaži večev kompenzacija cene med različnimi kategorijami odjemalcev več ni mogoča. Samo dokaz, da se vsak butl pač ne more ukvarjati s prodajo energije, ali v Sloveniji pač.

  • Brittany_Edwards 15:22 01.december 2021.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. V prvem mesecu sem prejel 21758 $ in 29467 $ v zadnjem mesecu google pay doma za 3 ure dela na dan. ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.