Slovenija
74082 ogledov

Velike spremembe v programski shemi tega operaterja

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Naklonsky 12:47 16.februar 2023.

    Prav bi bilo, da bi si vsak to uredil po svojih željah.

    • Ender3 15:07 16.februar 2023.

      👍👌 itak !

    • Svobodnež 16:17 16.februar 2023.

      Pa saj si lahko urediš! Le malce se je treba potruditi!

    • Avatar pantani
      pantani 06:26 17.februar 2023.

      Zato pa sem pri T-2, kjer si sam naštimaš katere programe boš gledal!!!

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 13:31 16.februar 2023.

    Kdor gleda NoroTv, bi moral dobiti dodatek za pomoč in postrežbo...Takšni ljudje so opravilno nesposobni in ne bi smeli sami naokrog hoditi..

    • Kmodri 14:09 16.februar 2023.

      Ne, le psihiatrično obravnavo in podporo. Prav tako pa pri gledanju te televizije več kot pol ure na dan, da se ga namesti v zaprti psihiatrični oddelek Polje z zdravljenjem elektrokonvulzije!

    • oneh 14:25 16.februar 2023.

      Vidiš lucky, da se lahko strinjava. Nesposobni kot ste, levaki očitno potrebujete pomoč, da lahko gledate še kaj drugega kot režimsko propagando. V tej luči je tudi evforija pisca članka toliko bolj razumljiva, da so mu režimske kanale prestavili tja, ...prikaži več kjer jih lahko izbere brez pomoči drugega. Ja, svoboda je res čudna , ko levaki plešejo pa še bolj.

    • Ender3 15:06 16.februar 2023.

      oneh če bi bil IQ merljiv v kleti potem, bi morali imeti posebna orodja in standarde..Res ste mentalno inferiorni in marginalni osebki daleč od svobode in 💃👯...

    • oneh 18:34 16.februar 2023.

      Če v levakih vzbujam taka čustva potem zagotovo delam dobro. Ender3 je že na pravi poti po globokem verovanju namreč pride obdobje jeze. Najprej je ta jeza usmerjena proti tistim kateri te želijo usmeriti na pravo pot, nato se počasi ...prikaži več obrne proti malikovalcem (kot. npr. današnji protest gasilcev cigal glavni sindikalist je bil goreč kolesar za časa Janše), nato pa pride bes (viden naprimer pri Caeusescu). Kar potrpi, je že svoboda in levaki plešete.

    • Matjaž Kotnik 21:46 16.februar 2023.

      Mal si že zatežen, se ti ne zdi, a maš samo preveč časa, da si tako odbit?

  • jakec1575 14:18 16.februar 2023.

    bankrotirana greznica zarukancev. nore sds krave.

  • lojs 12:28 16.februar 2023.

    kaj ima ta vrstni red sploh veze? vsak si nastavi po svoje ... mislim, kdor pač gleda tv

    • Avatar R_D
      R_D 12:33 16.februar 2023.

      Po moje je za enderja, mph in ostale levičarske penzioniste tu gor pomembno, ker si ne znajo nastavit.

    • Jernej65 13:03 16.februar 2023.

      Poznam kar nekaj starejših ljudi, ki še televizorja skoraj ne znajo prižgat, kaj šele, da bi si nastavljali programe. Odkar so mi Janšisti vrinili Noro24 med top 10, sem jo vrgel čist na rep sheme in od takrat je nisem povohal.

    • oneh 13:08 16.februar 2023.

      Le kakšni bedak moraš biti, da se naslajaš nad privzetimi mesti kabelskih kanalov, kateri si itak lahko vsak uredi sam po svoje. Še posebej izpadeš ob naslajanju kretensko, kot avtor tega članka, če veš, da komunikator NEO omogoča glasovno izbiranje ...prikaži večnje in originalno daljinec sploh nima števične tipkovnice. Vseeno na katerem mestu je program v shemi, ko izgovoriš ime ti ga TV prikaže. Očitno svoboda in ples levakov kaže vse večje posledica pri zdravi pameti.

    • Jernej65 13:11 16.februar 2023.

      No in kaj se sedaj toliko pizdiš?

    • Ender3 15:13 16.februar 2023.

      R_D hvala, da si me omenil 😍 Nič nimam z levaki oni mi niso pridelali in zaslužili pokojnine. Tako kot jo, ne bodo tebi sektaši ko, če prideš na vrsto..Zaenkrat ti v kleti slabo kaže. Brez svobode in 💃👯 sviraš k**cu..

  • Avatar Leon
    Leon 15:41 16.februar 2023.

    Kaj naj rečem ? Ne bom podpiral operaterjev , ki podpirajo programe kateri delujejo zoper Slovence in povzdigujejo kolaborante in fašistično ideologijo . Adijo TELEKOM .

  • mirror 16:31 16.februar 2023.

    Velike spremembe, ha,ha....zamenjan vrstni red...

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:39 16.februar 2023.

    Nisem vedela, da so imeli tako drzgače programsko shemo kot drugi operaterji. Bolano! No, itak vse kar je z Janezom povezano ni normalno.

  • crna 19:25 16.februar 2023.

    Pa kaj, imam daljinec na glasovne ukaze.

  • dorijan4 23:52 16.februar 2023.

    Dobra sprememba.

  • ivan64 21:02 16.februar 2023.

    To kaj ima nova 24....za novinarja res kot da nista druga kot za dvorna norčka😂 Ta oddaja kdo vam laže.. Res za bruhanje 🙈

  • andrej084 16:14 16.februar 2023.

    Adijo Telekom, lako pa dajo še kakšen program, naprimer Kosovo2 ali Vučic5 ali Prijedor2.

  • Matjaž Kotnik 21:50 16.februar 2023.

    Jaz imam svoj red in malo me boli kita za zamenjave. pop je na 150 kanalu, vse O.K.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 06:18 17.februar 2023.

    Nič od tega....moji kanali so 3sat, BBC drama, arte, Hrvaška 2 !

  • lojs 15:42 16.februar 2023.

    človek ne more verjet, kako lahko nekateri nasedete na tako poceni glupo provokacijo ... za najmanjšo stvar bi se pričkal ... takoj ko nekaj ni po okusu in ko je nekaj drugačno je treba vse popluvat in žalit ... res ...prikaži več ste bogi, da vas lahko nategnejo za vsako oslovo senco ... naj vsak gleda kar mu paše in basta, pa jebeš še ta vrstni red

    • Svobodnež 16:21 16.februar 2023.

      Lojs, pa ti si eden od glavnih, ki brez resnih argumentov pljuvate vsepovprek po tistih, ki mislijo drugače!!!

    • lojs 16:26 16.februar 2023.

      pa spel se še ti, pa nasedaj tem levičarskim provokatrojem, ki delajo samo škodo tej državi

  • ginko 14:57 16.februar 2023.

    Tako lahko drugorazredni Slovenci vidijo kako to izgleda, ko pridejo na oblast stari udbaši s svojim vzgojenim podmladkom

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.