Slovenija
38773 ogledov

Telemach bo iz programskih shem vrgel več programov, a jih tudi dodal

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • VojtehVišenhofer 11:34 07.januar 2020.

    Neki mi ni jasn.. mi dejansko operaterjem plačujemo, da smo lahko njihov naročnik? Brez te terminalske opreme tako ali tako ne moremo uporabljati njihovih storitev. Koji klinac jim moramo zdaj mi plačevati za to? to je približno tako, kot če ...prikaži več bi morali za vstop v trgovino plačati vstopnino.... WTF?

    • igorgeus 08:47 16.januar 2020.

      Tako so si lepo naštimali, pa vsako leto so dražji.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 13:40 07.januar 2020.

    Sorry Telemach, ampak brez Animal Planet in Discovery Science se po moje lahko poslovite vsaj od 10% naročnikov.

  • Janez_53 14:32 07.januar 2020.

    Namesto da lepite butaste fotografije pod članke, raje ta čas odstranjujte oglase za spolne usluge na mestih, ki so namenjena komentarjem!!!

  • dusan11 13:24 07.januar 2020.

    Gnoj telemah

  • Avatar vec
    vec 11:59 07.januar 2020.

    Že pišem odpoved, pa tud če bo 30 ali 40 dan, nimam vezave zato me boli patak.

  • Laznivi 17:27 07.januar 2020.

    Prej na telekomu sedaj na t2 isti k.... Programi z vsake bosanske, kosovske makedonske, srbske vasi...vsaj 100 programov ki niso vredni nic od nicesar...kaj pomaga mega diamant ce je pol smeti...zakaj ne te smeti zdruzijo in jih prodajo ljubiteljem...noben zdrav ...prikaži več slovenec tega ne gleda.

  • Avatar Leon
    Leon 15:16 07.januar 2020.

    Animal Planet je gledan program zaradi mlajših gledalcev . Škoda bi bilo tega izklopiti . Kaj pa PETICIJA ? Gremo ?

  • Avatar drecos
    drecos 19:21 07.januar 2020.

    telemach je lopov, ze skoraj eno leto nisem vec tam

  • Janez_53 14:29 07.januar 2020.

    Najbolj so mi pri tej informaciji všeč priložene fotografije! Daljinca še res nisem videl :))) Se vam ne zdi to vseeno malce preveč kretensko?

  • hubertfast 13:39 07.januar 2020.

    Ne, ne, food network pa ne dam, to je edino kar gledam

  • brencl47 18:25 10.januar 2020.

    Zanima me, kdo so tisti, ki samovoljno odločajo, kaj naj uporabniki gledamo? Ali obstaja kakšen odbor gledalcev ali kaj podobnega, ali pa smo na milost in nemilost prepuščeni nekakšni kliki, ki se ima za vsevedno in ve kaj je dobro ...prikaži več za gledalce? V ponudbi navajajo več kot 200 programov, žal pa večino ne zanimajo raznorazni vaški programi in glasila, kot so npr. Petelin in podobni. Sedaj je tudi razumljivo, zakaj so nas prejšnji mesec posiljevali z novimi paketi - seveda da privežejo uporabnike, k

    • igorgeus 08:49 16.januar 2020.

      Saj imaš 200 programov ali več, od tega je gledljivih max 20.

  • igorgeus 08:46 16.januar 2020.

    Ravno zato nisem pri Telemachu, ker mi gre na živce, ko nonstop spreminjajo te programe. Jaz podpišem pogodbo, pa se je moram držat, njim se pa očitno ni treba.

  • Avatar praufo
    praufo 19:59 07.januar 2020.

    folk še vedno gledat to bedno tv in zato se plača ... evo mi smo kle gor pa nekej tapkamo, pa npišemo , ta stari pe pač tega ne znajo in buljo tv, jebi ga

    • Janez_53 19:55 08.januar 2020.

      Nekaj tapkaš, drži. Ampak najprej bi se lahko naučil slovensko pisati, da ne bi delal sramote.

    • Avatar praufo
      praufo 17:59 09.januar 2020.

      ma dej janez , jas se m si izbral svoj stil in tpak kot mi paše, tut to je umetnost , a do zdej še kej nis razumel, čist vse sam ti paše da me mau prcaš, tud to je ...prikaži več tvoja pravica ... res pa je da nism napisal nič konkretnega oz. ti se ukvarjaš z mano namest z vsebino članka, a ne bi blo to bolj ... a si zakapiral, če prav ne uporavlam velikih črk ... jest ma pač svojo pisavo

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 13:33 09.januar 2020.

    Potrebno bi bilo izključiti polovico kanalov iz shem!! Gledam le cirka 50 kanalov od 250 ostalo plačujem brezveze!! Zakaj ne more biti preprosto polek vsakega kanala mesečna naročnina pa kaj izbereš pač plačaš!! Z tem,ko plačujemo negledljive programe se ti ...prikaži več sploh ne trudijo izboljšati svoj spored!! Žal so negledljivi tudi vsi 3 RTV kanali in celoten PRO plus,ki predvaja Hrvaške resničnostne šove in ponavlja Turške limonade!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.