Slovenija
30900 ogledov

Telemach iz sheme vrgel kup zelo gledanih programov

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:23 27.avgust 2018.

    TELEMACH ima monopol na Balkanu ! Vprašanje ostaja zakaj plačujemo prispevek za RTVS ?

  • Avatar praufo
    praufo 07:33 27.avgust 2018.

    če je tako kot pravijo, zakaj pri njih ni možno naročiti paketa "samo internet", a lahko to pojasnijo barabe oderuške

    • supreme 08:45 27.avgust 2018.

      Mislim, da nikjer ne mors imet samo interneta......razen pri hoferju se mi zdi

    • Avatar vec
      vec 11:02 27.avgust 2018.

      supreme, lahko imaš samo Internet, pri Telekomu, T-2 sem zihr, ostali špeharji pa pogojujejo kao zarad tehničnih lastnosti prvo TV potem internet, kar je čista LAŽ, ampak AKOS ne ukrene nič, ker so itak tam samo zarad službe, ne dela ...prikaži več ampak samo plača, regres, božičnice ipd. Kaj tam delat treba, jim je zadnja skrb.

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 12:20 27.avgust 2018.

      na A1 dobiš samo internet ,ni pa razlike velike

    • Avatar praufo
      praufo 13:10 27.avgust 2018.

      no pri telemachu zanesljivo ne morš imet samo neta, je pa res da če živiš v familiji so pač želje različne, kar ni nič narobe, narobe je pa to, da se plačuje tudi tisto kar se ne uporablja ali gleda, ...prikaži več kar je protiustavno, žal se odvetniki s s tem ne ukvarjajo, ker mi smo samo mali davidki proti neskončnem goljatu, ki dela kar hoče

    • supreme 13:13 27.avgust 2018.

      Tudi pri t-2 ni mozno imet internet.... Tako je bilo mesec nazaj

    • Avatar praufo
      praufo 13:13 27.avgust 2018.

      nobene tehnične ovire ni, da bi uporabnik koristil samo dostop do neta, vse se da vklopit daljinsko, celo novi cisco ojačevalci se krmilijo daljinsko, skratka da se popolnoma vse, vsak program izklopit, vklopit, vse, vse ... ampak ker so barabe ...prikaži več podkupili določene osebe in dosegli kartelni dogovor, delajo, kar hočejo

    • Avatar praufo
      praufo 13:14 27.avgust 2018.

      hofer je verjetno še najbolj ugodba varianta, rabiš ruter, ki ima usb 3g ali več opcijo in to je to, pa dober signal

    • Avatar vec
      vec 13:17 27.avgust 2018.

      supreme, meni so par mesecev nazaj rekli da je na t-2 možno enako na telekomu, je pa res da sem se zanimal za optiko, katero pa omejujejo vsi če morajo kaj plačat za najem voda konkurence :)

    • Avatar praufo
      praufo 13:23 27.avgust 2018.

      kaj pa je optika tako posebnega, razen da je neobčutljiva na elektromagnetna odstopanja ala poletne strele ... vse ostalo je čisti blef, ker vedno je na koncu aktivna oprema in operater, ki kasira, najem se pa plača, ampak cene so padle

    • djdj 18:18 27.avgust 2018.

      T-2 ponuja samo internet.

    • Avatar vec
      vec 00:27 28.avgust 2018.

      lopine ne pustite objavt kaj mam za povedat, aha bomo šli pa drugače

    • zdrej 09:25 28.avgust 2018.

      @supreme 13:13 27.AVGUST 2018. Ne vem, kje si ti gledal ali spraševal, ampak T2 je vedno imel možnost samo interneta. To pa zato ker, TV lahko predstavlja problem na določenih "kvalitetnih" vodih telekoma slovnije.

    • supreme 09:33 28.avgust 2018.

      Ocitno imajo potem nesposobne ljudi za pultom

  • evelux 07:22 27.avgust 2018.

    Še ena dobro premišljena nategancija za kasiranje ....

  • Avatar praufo
    praufo 13:28 27.avgust 2018.

    folk dejte razumet, vsa ta štala se dogaja, zaradi proplus in telemacha, ki ima zadaj istega lastnika, proplus zaračunava vsem operaterjem po vsakem naročniku nekaj evrov na mesec, zato se pa kopljejo v dobičku, da pa ne bi samo američani ...prikaži več služili, mora pa še telekom preko planeta in še njim je treba plačevat naročnino, vsak mesec po vsakem naročniku ... ampak na nobeni položnici to ne piše ... kako zvito

  • TistoPravo 11:27 27.avgust 2018.

    Velika prednost kabelske televizije je ravno analogna shema, ki se lahko brez dodatnih boxov gleda na starih televizijah z analognimi sprejemniki. Upam, da se zavedajo...da s tem, ko mečejo ven programe...večajo možnost, da se uporabniki odločimi za drugega operaterja preko ...prikaži večo klasične tečefonske zanke ali konec koncev optike. Televizija je televizija, pustite ljudem da pač gledamo preko analognih tvjev...če nam to paše. Ni vse internet

    • zdrej 09:33 28.avgust 2018.

      Mislim da se tega zavedajo, vendar so ocenili da je izguba zaradi tega manjša kot tista, da internet ne deluje pravilno zaradi prezasedenosti. Analogno odhaja v zgodovino. To bo treba sprejeti. Tudi analogne naprave bodo v nekaj letih crknile. In ...prikaži večIn takrat ne bo več potrebe po dodatnih škatlicah.

  • tomaz 10:38 27.avgust 2018.

    Ni problem v frekvencah, problem je v tem, da hočejo še malo pokasirat za kartice. Tam je nekdo napisal, da je najcenejši..To ne drži ..cena osnovnega paketa z najnižjo hitrostjo interneta in tremi TV karticami je mesečno 52 EUR. To ...prikaži večsečno 52 EUR. To isto na T-2 dobiš za pol cene...

    • Avatar praufo
      praufo 13:18 27.avgust 2018.

      t2 nima anlogne sheme in nima nič analognega, dela preko telefonske parice ali optike, telemach ima pa koaksialca, edini žal in nekaj mikro operaterjev

    • tomaz 13:39 27.avgust 2018.

      paufo vem kaj je IP in kaj je LAN sistem...samo pravim, da so drugi cenejši, z eno veliko razliko, da je pri IP-jih zgotovljon zakupljen prenos podatkov, pri LAN je pa v vseh pogodbah navedeno "Do" toliko kolikor imaš zakupljeno, ...prikaži večupljeno, lahko tudi nič, ker je količina odvisna od propustnosti pretoka in števila istočasnih odjemalcev....

    • zdrej 09:30 28.avgust 2018.

      @tomaz 10:38 27.AVGUST 2018. Če bi poznal to thnologijo, bi razumel, da je to krepko dober razlog. Namreč en analog kanal je 8Mhz, digitalno pa gre v ta pas kar nekaj programov oz. uporabnikov interneta. Zato je dejanska prihodnost 0,nič,nada ...prikaži večda analognih kanalov v kabelskih sistemih Sicer pa tisti do ne more pomeniti nič, ampak neko razumno vrednost. Če je operater pošten, ti sam ponudi manjši paket, če ti tega ne more zagotoviti v dovoljšnem odstotku. Tehnika je pač tehnika.

    • Avatar praufo
      praufo 10:56 28.avgust 2018.

      ja pa dobr, kdo ima toliko časa ali veselja ali motivacije al ne vem česa, da bo gledal vse te programe in če že bašejo vse na digitalca, zakaj je potem treba dodatno plačat, plača na naj se tisto kar ...prikaži več se gleda, ker dvb je dejansko tudi payTV ... seveda na netu teh problemov s frekvencam pač ni, vse je v pasovni širini, ki je pa krepko neizkoriščena (vprašajte operaterje) ker enostavno ne morš toliko "pokurit" razen če tankaš torrente

    • Avatar praufo
      praufo 10:59 28.avgust 2018.

      vse skupaj je veliko in nepotrebno pretiravanje, z enim razlogom, tekma med ponudniki z nesmiselnimi ponudbami, če samo pogledamo mobilno telefonijo ... kdaj boš "pretankal" 20 ali pa celo 50 gb ali pa še 100gb, ... za tako količino moraš ...prikaži več imeti toliko časa ali pa toliko prostora, sam folk o tem ne razmišlja, ker pa pač pade na velike številke, tehnika mu je pa španska vas ... še več, še več, še mnogo več, še neskončno več ... bedarija

    • zdrej 15:14 28.avgust 2018.

      Lej, paketi so tekma za stranke. Če ne porabiš, vzemi kakšen drug paket. Sicer pa s ocene teh paketov take, da se ti včasih splača vzet nekaj, kar ne rabiš, ker je skupaj pač ugodneje. Sicer pa ne rabiš porabiti ...prikaži veči vseh silnih Gigabitov prenosa, ali klicariti do meje. Pač nima smisla.

    • Avatar praufo
      praufo 17:52 28.avgust 2018.

      ja hvala ker si mi to povedal, pozabil si pa napisat, da je večji paket tudi dražji in zakaj bi nekaj plačeval, če ne koristiš ali izkoristiš

    • zdrej 09:25 29.avgust 2018.

      Ne nisem pozabil. Za brata sem naročil večji paket, ker je dejansko na to, kar rabi cenejši. Pa pač ne uporablja vsega. Vedno je treba dati ponudbo na tehtnico, ko nekaj kupuješ.

  • Avatar Kazuya
    Kazuya 18:48 27.avgust 2018.

    se tri mesece do poteka pogodbe in papa telemach

  • Titan71 14:25 27.avgust 2018.

    kaj pa vem, mi imamo pri njih še mobilno in fiksno in glede na prej pri Telekomu, imamo zdaj bistveno nižje položnice

  • larapoz 11:26 30.avgust 2018.

    Realno v paketih najboljši operater in najbolj ugoden. Gremo digitalno, svet gre naprej in tehnologija se izboljšuje.

  • Amber_Bedford 15:31 30.avgust 2018.

    Google je plačal vsako uro dela na spletu od 150 do 250 evrov. Prejel sem prvi mesec 23795 € in 34957 € zadnjem mesecu plačo od Googla in sem redni študent in delam od 3 do 4 ure na dan ...prikaži več v mojem času rezervnih delov z lahkoto od doma. Vsakdo se lahko zdaj pridružijo tej službi in začnete zaslužiti na spletu, kot sem jaz, samo sledite navodilomm na tem spletnem mestu ..... ....... ➤➤➤ ➤➤➤➤➤ www.Internet43.Com

  • bebo2 20:02 27.avgust 2018.

    Edino pravilno. Analogno shemo je treba ukiniti povsod v celoti!

  • Avatar karjola
    karjola 07:36 27.avgust 2018.

    alora, TV bom gledal ko bo možnost izbire programov po želji. do takrat pa se monopol lahko briše pod nosom ....

    • Avatar Leon
      Leon 09:22 27.avgust 2018.

      TV bom gledal ko bo možnost izbire programov po želji......saj lahko ,če plačuješ RTVS prispevek .Ha,ha,ha

  • silvo82 17:16 27.avgust 2018.

    upam da evj elektroprom ni toliko neumen da bo ukinil analogno shemo.

  • Žurnalček 11:39 28.avgust 2018.

    Telemah še mal pa adio ! T2 imam že na Telemahovi škatli . Hvalijo se s hitrostjo , men pa po 10 sekund išče željeno , nikol bolj počasi ni delal ,dela kot da smo 2005 leta . Televizija čaka ...prikaži veča na nov signal spremembe programa 3-5 sek , kakor se ji zahoče !

  • nusa04 10:18 27.avgust 2018.

    ha, kakšen pomp se dela iz tega... pa saj bodo prej ko slej vsi operaterji to naredili, tudi Telekom, A1.. Res pa je, da je Telamch marsikomu "v želodcu", ker je najcenejši

    • 49632c028116b4136aebb6b3dbb4a7bebf09663f 10:44 27.avgust 2018.

      nusa04, najcenejši? Najprej preveri cene ostalih, šele potem neumnosti trosi ..

    • tomaz 11:39 27.avgust 2018.

      nusa..daleč od tega, da je najcenejši...za 100/100M prenosa, štiri aminote in (TV)1 brezplačni GSM plačujem pri T-2 4 EUR manj kot, kot pri Telemachu stane najmanjši paket prenosa (pa še to ne toliko kot naj bi zagotavljali, predvsem "uplovda", je ...prikaži večovda", je le do), 3 kartice (TV) in en stacionarni tel.

    • Žurnalček 11:40 28.avgust 2018.

      Laj mene briga razlika 5 € , ko moram pa čakati 10 sek. da najde željeno stran !

    • larapoz 11:33 30.avgust 2018.

      Sedaj ko pa nekdo na trgu dobi 500.000 uporabnikov je pa takoj trn v peti ostalim. Edino pravilno da so začeli urejati stvari. Prihodnost je v digitalizaciji in odprtem trgu. Cena in storitve na Telemachu so daleč za T2jem.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 07:53 27.avgust 2018.

    dokler se da se bo to izkoristilo na maximum,drgač pa imam A1 in sem zadovoljen

  • Titan71 10:21 27.avgust 2018.

    če imaš več tv-jev v bajti, boš pač več plačal...enostavno.. ni telemach kriv za to.

    • Avatar praufo
      praufo 13:19 27.avgust 2018.

      še dobr da ne kasirajo za vsak comp posebej, to me spominja na stare dobre čase, ko je blo treba plačat rtv za vsak tv, radio in celo avtoradio ... a se vračamo v stare čase oderuštva?

  • 1111 08:44 27.avgust 2018.

    Najbolj bedast operater! S ponudbo in tehnologijo so 100 let za luno!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.