Slovenija
339 ogledov

Telemach povečal pakete in dodal še nekaj bombončkov

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fritolin 21:40 12.april 2017.

    Opa, po dolgem casu se je oglasil strokovnjak za telekominikacije g.Zalaznik....Vprasanje g. Zalaznik - ali je to novica ali plačan pr prispevek ?Mislim da imate dvojne vatle o tem kar in kaj o kom pisete.....Za tole je ...prikaži več sigurno kaj padlo od Telemacha kajneda, saj je v novinarski zadrugi Zurnal najbolj pomebno kako se vsak posameznik znajde pravijo dobro obvesceni.....

  • pje 11:41 12.april 2017.

    Še to naj že enkrat penehajo klicati na fiksne številke in vsiljevat njihovo bedno telefonijo. Ja tudi to se grejo ti na telemohe. Upam, da jih slej ko prej nekdo prijavi!

  • nergač 12:03 12.april 2017.

    pje, ti si doma v takih rovtah, da bod vesel, da imaš vsaj elektriko, tko de nega se kibicat

  • maresem 13:17 12.april 2017.

    hahahahaha..... :-)

  • dimnikar 14:58 12.april 2017.

    Ukinejo naj vezavo na TV, goljufi smrdljivi.

  • gabruza 14:29 12.april 2017.

    Tebi tud google translate ne pomaga.

  • k0libri 14:37 12.april 2017.

    Menij je telemach za 6 EUR več kot preveč. Sedaj pa celih 600 mb... + zastonj, kar bo preko, edino malo počakat je treba, kar pa nam, ki nismo nestrpni kot današnji otroci, sploh ni težko.

  • Papaja Popi 15:44 12.april 2017.

    Kaj češ .Konkurenca !

  • Dixon 09:09 13.april 2017.

    pja, pri vseh paketih imaš še nacionalni roaming, tako da ne jamraj zdaj da ni signala. Sicer pa jaz kjerkoli se vozim, imam dober signal, prekinja več ne, na NR pa me tudi več ne meče. Ti novi paketi pa ...prikaži več so res majka. Velik podatkov in v tujini sms+klici zastonj. Boljš ne gre.

  • pje 11:35 12.april 2017.

    Ijte same bejk od totega telemoha. Ne kcoj ampak čim dale bejk. Signala še gnes nega pri nas pa smo polek mesta duma oblublajo leta pa leta ampak nega nič od jih. Ke mi pomoga poceni paket če nejga storitev. ...prikaži več Se pelaš od Ptuja do Mb, signal je pa ni. Kakšne operater je to leta 2017 pa nemajo osnovnega signala po državi pokritega kej šele lte to pa tak bo leta 3000 če bo?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.