Slovenija
249 ogledov

Telemachovo omrežje zaradi nadgradnje ne deluje

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eosss 14:47 19.oktober 2015.

    Jaz pa po dolgih letih bežim stran od Telekoma, prav tako je katastrofa zadnje čase, vedno slabše...

  • Vunny 13:17 19.oktober 2015.

    Poglej si na njunih straneh pokritost s signalom, pol ne bo dvoma Simobil ali Telekom ...

  • watcher 13:39 19.oktober 2015.

    Se strinjam. Za dva enaka paketa sedaj plačujem 24€, pri Telekomu pa sem plačeval 50€.

  • eosss 14:46 19.oktober 2015.

    Jaz sem že leta in leta pri Telekomu (Mobitelu) in ti povem, da sem vsak dan bolj razočaran, tako da bom šel drugam, enako crkuje, cene so vedno višje, konstantno neki "problemčki"...

  • Mrcina 15:13 19.oktober 2015.

    Ura je 15:12..pri nas še zmeraj ni omrežja ! Ne govorite o tem, da je bila napaka odpravljena !!!

  • maresem 15:45 19.oktober 2015.

    Ja,... prvi pri telemachu - pri Tušu ga ni bilo ker so bili bolj zgledni.

  • 44ER 15:49 19.oktober 2015.

    jap jaz sem dobil za ta mesec 3 različne naročnine na enem računu, in zaračunanih 18 komercialnih sporočil (Ne vem od kje) ...

  • bingo11 16:28 19.oktober 2015.

    V nekaj leti pri Tušmobilu ni bilo nikoli težav. Sedaj pa kar naprej ne deluje. Definitivno bom v največ dveh mesecih zapustil operaterja, ki nam obljublja Nebesa, v resnici pa nam povzroča samo Težave!!!

  • bingo11 16:31 19.oktober 2015.

    Pri meni in mojih bližnjih, s katerimi komuniciram, so težave vse od nadgradnje omrežja oziroma prevzema Tušmobila.

  • benč 17:20 19.oktober 2015.

    Bluzi-bluzi!

  • Lapanka 17:56 19.oktober 2015.

    Saj lahko podaš reklamacijo tako kot ti piše v pogodbi. Če mesečno plačaš 15€, je to 1€ na 2 dni oz. 50c na 24ur nedosegljivosti. Zdaj pa si izračunaj koliko ur si bil nedosegljiv oz. koliko nižjo položnico lahko zahtevaš.

  • watcher 13:37 19.oktober 2015.

    Da te potolažim, tudi Telekom ni nič kaj boljši. Meni so pri selitvi priključka za internet rabili tru tedne, da so ga prišli priključit na novo lokacijo. Vendar pa so mi za tiste tri tedne vseeno zaračunali 'storitve'. Da ne ...prikaži več govorim o njihovi osornosti in neprijaznosti.

  • jebemtelemach 16:14 19.oktober 2015.

    ja nikjer drugje v medijih ni objavjena napaka a omrezju..me zanima kako bojo poravnali poslovne izpade zaradi nedosegljivosti omrežja...oziroma koliko bo nizja položnica pri uporabnikih!!!očitno imajo dobre veze pri 24 ur in siol-lu..nikjer nič....

  • zdrej 09:09 20.oktober 2015.

    Lapanaka. Greš pa na T-2.

  • Vunny 13:15 19.oktober 2015.

    Prav zaradi slabše pokritosti s signalom (3G) sem migriral k telekomu, vsi ostali šepajo daleč zadaj (rec. Kranjska gora z okolico!). Kar pa ni vse:Razna podvajanja računov pri tušmobilu kot telemachu, opravičevanja, češ vam bomo naredili znižan račun naslednji mesec ...prikaži več in še kar je bilo višek: razne birokracije pri migraciji. Po toči zvoniti je prepozno!

  • Lapanka 17:46 19.oktober 2015.

    Ko pri telekomu ali simobilu dobiš tako dober paket kot pri telemachu, mi javi. Do takrat pa ni debate, da nebi ostala na telemachovem omrežju. Sem zadovoljna, čeprav smo danes bli nekaj uric brez možnosti klicanja.

  • 44ER 11:58 19.oktober 2015.

    ''Če ste poskušali danes po deseti uri na telefon priklicati katerega izmed 300.000 naročnikov Telemacha, ste najverjetneje klicali zaman'' Aja ker druge smo pa lahko hehe :)Imajo tudi druge probleme pošiljajo račune na katerih so gor 3 naročnine ...prikaži več (vsa zgodovina kar si imel kdaj na Tušmobilu) Katastrofa so!

  • Avatar skeptik
    skeptik 12:01 19.oktober 2015.

    Se ne bi mogel bolj strinjati. Tudi njihova neenakopravna obravnava "podedovanih" tušmobilovih uporabnikov in novih je obsojanja vredna. S takim načinom bomo imeli "migrante" v lastni državi. Jaz že iščem alternativo oz. rešujem dilemo: Simobil ali Telekom.

  • kontrahan 12:02 19.oktober 2015.

    in nisi edini. Za par ojrov več, pa vsaj dela.

  • Dixon 12:11 19.oktober 2015.

    To je 1. takšen izpad pa sem že en čas pri tušmobilu oz. sedaj telemachu. Tak da moram rečt, da se za pol telekomove naročnine splača malo potrpet. Imam danes zaradi telemacha malo mir. Saj je ponedeljek!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.