Svet
121 ogledov

Teleskop Kepler odkril več kot 1200 novih planetov, na devetih bi lahko bilo življenje

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 09:12 11.maj 2016.

    Čisto tako, laično, se ob takih novicah vsakič sproti sprašujem, na podlagi česa sklepajo, da je življenje mogoče samo v razmerah, v katerih preživimo mi? Kaj pa, če neko življenje lahko obstaja v atmosferi žvepla, ali v vakumu, pa pri ...prikaži več temperaturi -200 ali +300? Kdo pravi, da to ni mogoče? Če mi v takem ne moremo živeti še ne pomeni, da druge vrste ne morejo... Pa...po moje sploh ni nujno, da vsaka oblika življenja rabi vodo za obstoj. Ne vem, če ta trditev ni podobna tisti izpred stoletij, da je zemlja ravna plošča...

  • Jazz 09:38 11.maj 2016.

    Zapisal si moje lastno razmišljanje. Meni je vedno v zadovoljstvo, ko odkrijejo kake podobne planete, kajti upam, da so tam bolj pametni ljudje doma - kot smo mi. Ki nas imajo na očeh...da ne bi povzročili kakšne večje neumnosti... Seveda ...prikaži več se v naše "notranje" zadeve ne vmešavajo - čeprav se nam od zunaj čudijo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.