Šport
21 ogledov

Televizijsko vozilo zbilo kolesarja!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • puys 11:44 11.julij 2011.

    To bi naredil vsem tistim, ki se vozijo po cesti kljub kolesarski stezi :D

  • mitjap 11:57 11.julij 2011.

    si se že peljal kdaj z kolesom po naših kolesarskih stezah? na 90% so te steze po pločnikih kjer ti vsake 10m nekdo dere za tabo ker se te ustraši tako da ti edino preostane da se voziš 10km/h kar ...prikaži več pa nima smisla če resno treniraš. Edino primerne kolesarske steze za kolesarje so neposredno ob robu ceste.

  • mitjap 12:12 11.julij 2011.

    sicer pa kar se tiče razloga zakaj je voznik zavil...a noben ne vid kok ob robu ceste je vozu ter drevo v katerega bi se zaletel če se nebi umaknil..žal se je umaknil malce preveč =/

  • smoljo 20:17 11.julij 2011.

    ja sam to vozilo nima kaj iskati tam,v taksni situaciji,popolna krivda na strani soferja

  • smoljo 20:18 11.julij 2011.

    da to meni naredis ,ti garantiram da se ti nebi vec z avtom vozu.

  • BenX 17:06 11.julij 2011.

    jaz sem sposoben kako glupo in nepremišljeno izjavit, ampak tu te pa ne premaga nihče!! joj, joj,... ti si tipičen predstavnik voznika ki pritisne na gas, ko ga kdo gre prehitevat, zato ker se njemu to ne zdi prav. žalostno... ...prikaži več hecno pa je to, da maš verjetno ti druge za nestrpne.

  • gggg 11:53 11.julij 2011.

    S to izjavo kažeš svoj nivo kulture in primitivizma. Mimogrede, tukaj je šlo za dirko, kjer je cesta zaprta za ves promet in je vožnja dovoljena samo kolesarjem in avtomobilom/motorjem iz spremstva.Saj ne rečem, da kakšni kolesarji res ...prikaži več ne vozijo neumno, ampak se da tudi bolje/lepše odreagirat (s strani voznikov avtomobilov). Sicer pa gredo tudi meni na živce kolesarji, ki ne vozijo po predpisih. Pa še to - tudi sam sem pogosto kolesar, pa bi lahko marsikaj povedal tudi v zvezi s kulturo in znenjem vožnje voznikov avtomobilov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.