Svet
25922 ogledov

Temperatura morja na Mljetu 30 stopinj: To je znak za alarm

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • klemenmo 13:24 06.julij 2022.

    A Branko še trdi da je globalno segrevanje "fake-news" ?

    • BenX 13:55 06.julij 2022.

      Ne vem kdo je Branko ampak vseeno... Globalno segrevanje ni fake news, segrevanje in ohlajanje planeta je popolnoma naraven cikel, ki se ponavlja na vsakih 5000 in nekaj let (5800?). mimogrede, trenutno smo v vrhuncu vrocega dela - nase osoncje ...prikaži več potuje skozi sredisce galaksije. Fake news je Greta in vsi "strokovnjaki", ki trdijo, da so za to krivi avti in co2 oz. mi osebno! Hecno, za zmanjsanje co2 je najvec naredil prav Trump, a ga taisti fanatiki najbol sovrazijo. :)

    • Ender3 18:19 06.julij 2022.

      BenX čudno je, da na poznaš Brankota. Francozi poročajo, da postajajo uvozniki električne energije, kljub temu, da imajo največ jedrskih elektrarn v EU. Razlog pa, da se jim zaradi vsesplošnega segrevanja, reaktorji težje ohlajajo. To pa je, deep fakenews tudi ...prikaži več za povprečno naivne .

  • borut57 15:58 06.julij 2022.

    Koga briga ta balkanska hrvaška ,da vsaki dan o njej pišete.

    • Ender3 18:21 06.julij 2022.

      borut57 res, pretiravajo z njihovo « našo lipo» Vse za denar, hlapci !

  • joze95 14:54 06.julij 2022.

    Ukrepi bi zalegli pred 30 leti za resno zmanjšanje emisij, sedaj se zgodba odvija sama po sebi. Koliko Ljubljančanov in Prekmurcev planira da gredo na morje vsak teden, torej tudi ta teden? Potem pa v torek na barikade za zeleni ...prikaži veči program. To delajo samo brezvestneži in umsko prizadeti ljudje, ki pravijo da so normalni (URŠKA PRESS)

    • Ender3 18:23 06.julij 2022.

      joze95 👍potem pa razumi, če jih lahko.

  • rd2dmk2 20:16 06.julij 2022.

    ok pustvo da se piše o hrvaški. kako bi izgledalo če bi izoli bilo morje 30 ? ok, eni bi radi pocrkali ampak meni se pa še ne da. sem tolk letos naredu in bi lepo da bi par let ...prikaži več užival v pridobljenem. ampak dragi moji za eno malenkost vas prosim, lahko pridete na petrol s svojo šalco po kofe če že res morte it pa tisto reč pit. a je res tako hudo tist lonček zvečer splaknt? za začetek bo šlo pa vprašte starše kako so šli v fičotu na morje brez klime.

  • tomaz696 18:29 06.julij 2022.

    Meni je nenormalno da ni še več..En kup človeške golazni na zemlji ki samo zahteva in nič ne daje...kaj vam ni jasno...še malo pa bomo vsi pocrkal...in prav je tako...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.