Svet
35 ogledov

Teroristi razdejali Bruselj: Ubili več kot 30 ljudi, ranjenih vsaj 230

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 22:27 22.marec 2016.

    Bi bilo lepo videt te muslije ko se stlačjo v njihove džamije pa da jih mi mal v luft vržemo.

  • Žurnalček 22:37 22.marec 2016.

    Je in to pravosodni minister tisti krevlasti šepavec iz Nsi -ja , ki ga ni hotel zapreti zaradi predhodnega umora v Srbiji . Zmago , jaz imam dober spomin , verjetno si opazil !

  • Žurnalček 22:39 22.marec 2016.

    Zdej pa ne vem kaj sem napisal , samo da vam povem , kar koli sem , semnapisal iz prakse , ker sem te stvari že dal skozi !

  • Žurnalček 22:42 22.marec 2016.

    SLO muftija pa tih kot rit !

  • Avatar čavez
    čavez 22:49 22.marec 2016.

    Kos svinjine vrzi na njegovo džamijo bo takoj lajal kolk jih ogrožamo.

  • Žurnalček 01:47 23.marec 2016.

    Lahko tudi turistična !

  • asmas 06:35 23.marec 2016.

    ne bom presenečen,če bo zopet kakšna "svnjina obešena na gradbišču raketnega iztrelišča

  • asmas 06:35 23.marec 2016.

    verjemi mi da se bo to nekoč zgodilo,ko bo enemu počil film

  • asmas 06:36 23.marec 2016.

    nekej nad južnim indijskim oceanom

  • asmas 06:44 23.marec 2016.

    dragec--spremeni si nadimek v luciferja

  • Štumfkov Dawid 07:15 23.marec 2016.

    to je samo začetek, evo vam " pridite begunci zaprosite za azil " sfu**** bojo EU do kolen. Bravo Predsedniki drzav !

  • URIAH HEEP 14:22 22.marec 2016.

    Kako že gre tole.Order out of chaos.Prvo ustvari problem nato ponudi rešitev.Rezultat je policijska država, biznis za vojaško industrijo in mi pušnemo pravice do zasebnosti. Dobro se odvijajo tile plani elite po eni svetovni vladi. Te napade ...prikaži več pa izvajajo tajne službe in jih pripopajo muslimanom!

  • markus 17:35 22.marec 2016.

    Oooo pa ima veliko s tem levica. Ravno liberalna politika je pripeljala Evropo do tega danes in do predhodnih napadov. Ilegalci so bili ponavadi kaznovani. Prav tako tisti, ki so jih prevažali v državo in jim omogočali ilegalni prehod meje. ...prikaži več Kaj se je zgodilo z Evropo - tisto normalno Evropo, ki ni dopustila vdorov tujih kultur in miselnosti kar na lepe oči v naš prostor? Islamska država sama je priznala, da je natiskala nekaj tisoč ali celo deset tisoč ponarejenih dokumentov. Med t.i. "vašimi" begunci/migranti, so skoraj sami mladi moški. Tisti, ki smo proti migrantov, smo to z razlogom. To niso migranti, to so teroristi.

  • asmas 06:42 23.marec 2016.

    pa finta ni v tem ,da se noče asimilirat.Problem je v tem,ker imajo ti teroristi potuhjen način delovanja.Gleda te v oči in ti govori kako je svet lep naslednji trenutek te pa ubije v imenu alaha.Glede bruslja je pa tako ...prikaži več .Tam so v večini priseljenci .(taka bo nekoč Slovenija,če bomo imeli na oblasti kučanove potomce.) in ni šans ,da ugotovijo kdo pripravlja napad.ČISTO VSAK JE POTENCIALNI MORILEC.Torej je edina rešitev vse skupaj do zadnjega poslat domov oz v deželo od kjer izhajajo.Samo to je nemogoče.Še slabše je pa sedaj ko je angelca povabila še tiste ,ki so imeli v načrtu tako ali tako priti v Eu in vsiljevati svoje prepričanje.Poizkati je treba tiste,ki jih v to prepričajo in to je peščica morda jih je 10 -20 .In njihove "imame"ter klerike.Te je potrebno "skurit"

  • ac-dc 22:07 22.marec 2016.

    Podpišem

  • Žurnalček 22:32 22.marec 2016.

    vRTNICA @ Kako si lahko tako pokvarjena i smrdljiva , da takšne stvari podtikaš levici ! Angela Merkl je šef CDU , ki spada v skupino EU poslancev narodnih strank , npr. Hrvaške HDZ , , Avstrijske ljudske stranke ...prikaži večke , Slovenske SDS in SLS . Hočeš mogoče povedati , da so poslanci teh strank , ki so pripeljali bando v EU levičarji !

  • Johan Spohan 20:28 22.marec 2016.

    Veliki jebač dragec, a bi nategnil tudi kaktus. Napisano v tvojem stilu, ker stalno nekaj jebeš in nateguješ.

  • markus 17:38 22.marec 2016.

    Tako je. Njihovo število se tako še povečuje in tistim, ki so npr. rojeni v Belgiji, se pridruži ogromno somišljenikov (migrantov), s katerimi potem skupaj skujejo načrte za nove napade. Samo ta trenutek je baje okoli 90 sprožilcev bomb v ...prikaži več rokah skrajnežev, ki samo čakajo na ukaz IS. V 90 evropskih mestih bi se naj zgodili napadi. Ste res tako prepričani, da med njimi ne bo tudi Slovenije in slovenskih mest? Jaz prav gotovo nisem. Žalosti pa me tudi, da je že Avstrija močno ogrožena. To je grozno in ne, niti enega migranta ne sme prejeti Slovenija!!! Niti enega!!!!

  • Zmago 08:23 23.marec 2016.

    Ah daj no zdaj je pa spet minister kriv (ne glede na barvo). Kriminalci imajo absolutno PREVEČ pravic! Goli otok bi za njemu podobne bil čisto OK ali pa majzlček v roke pa štemat predor recimo pod Vršičem,.................. če že ...prikaži več štrik ne sme priti v poštev.Se strinjam, kot si napisal že enkrat "o takih tipih bi morali vedeti kako je njegovemu papagaju ime " tak kot o teh "kvazi beguncih". Vse dokumente pa 1 leto v "karanteno", da vidiš s kakega "testa" je.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.