Šport /sport/nogomet
34 ogledov

Teroristi želeli raznesti stadion v Hannovru

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 09:04 19.november 2015.

    Torej se ve kdo so akteri in ideologi te svinjarije. In kaj sedaj?

  • Papaja Popi 09:53 19.november 2015.

    počistit to nesnago

  • Presvetli 10:51 19.november 2015.

    Moje gledanje na vse to je pač takšno,da so obveščevalne agencije tole izvedle s pomočjo muslimanov ali pa še to ne,da so izvedli sami in inscinirali te samomorilce in priložili ukradene ali ponarejene dokumente.To pa še vedno ne spremeni ...prikaži več mojega stalipšča ,da sem proti migrantom!

  • h3o 09:17 19.november 2015.

    sedaj jih bo Satanela uvozila š dodatni milijon, da nam ne bo dolgčas v lajfu

  • Presvetli 10:48 19.november 2015.

    Včeraj sem o tem kar je spodaj prilepljeno objavil na 24kur in dobil ogromno minusov,kot,da tole ni res.Administrator mi ni dovolil prilepiti linka.Sedaj ga bom še enkrat tukaj! Iz tega članka si lahko razlagamo marsikaj,naši o tem ne poročajo.Včeraj je ...prikaži več bilo objavljeno v kuriru in sedaj na tem portalu se pravi le ni za lase privlečeno!http://novi.ba/clanak/42005/objavili-su-moju-fotografiju-kao-da-sam-terorista-iz-pariza

  • Presvetli 10:51 19.november 2015.

    Vprašanje je samo katero! Katera je ta nesnaga,vse bolj kaže na velike države katere želijo narediti kaos!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.