Slovenija
112 ogledov

“Teroristični” napad na zvonik

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 11:10 14.november 2013.

    "Tovarišev"? Osebno bi raje videl, da ne bi poslušal ne tega zvonenja ne tistega drugega tuljenja. Ampak, spet osebno, pa vseeno, če že ni druge možnosti, poslušam konstantno zvonenje, kot pa tuljenje 1x tedensko ali nekaj takega. :-) Ampak kot ...prikaži več rečeno .... vse to na off.

  • suzana.kos 14:13 14.november 2013.

    jaz pa misli, da bi vse, ki so preglasni, morali omejiti jakost - tako zvonovom, kot zvočnikom na minaretu, ki bo zrasel v Lj...

  • Pepe007 08:35 14.november 2013.

    Mene zvonovi ne motijo, mislim pa, da ni potrebe, da zvonijo ponoči. Prav tako bi lahko nekaj ur ponoči ugasnili večino javne razsvetljave.

  • b3180966 09:13 14.november 2013.

    Če jih tako moti hrup naj najprej začnejo na kakšnem manj občutljivem področju, ko jim bo tam uspelo pa naj stvar nadgrajujejo. Meni se pod oknom spalnice 24/7 dere sosedov pes, pa nihče ni pristojen, da bi ukrepal. Torej, ...prikaži več pomagajte mi utišati psa vsaj med 22 in 6 uro, pa boste imeli mojo podporo pri znižanju drugega motečega hrupa.

  • sivka 09:32 14.november 2013.

    spravljajo se na tistega, na katerega se upajo. Ste kdaj slišali Hribarja ali Kobala, da je omenil muslimane? Se je kdo javno vprašal, zakaj bo minaret v LJ veliko večji kot npr. na Reki

  • junior75 09:38 14.november 2013.

    Prepovedat brezvezno zvonenje. V današnjih časih ima vsak vsaj eno uro in je čisto nepotrebno nabijanje zvonov. Sploh pa v naseljih. Gre za klasično posiljevanje. Prav tako prepovedati osvetljevanje vsake j.... cerkve in kapelice. Samo onesnaževanje okolja. Naj plačajo eko davek.

  • alfredo 09:57 14.november 2013.

    Ponoči naj ne zvoni, sicer pa le! Večerni Ave, Zagorski zvonovi, Lepo mi poje ta trnovski zvon.....

  • vrtnica 08:22 14.november 2013.

    Verjetno ljudi bolj moti,ker zvonijo zvonovi krščanske cerkve.Nad mošejami se verjetno ne bi tako pritoževali.Sicer pa ravno toliko cerkev in kapelic na slovenskih tleh ,priča o tem ,da imamo Slovenci krščanske korenine in je to del naše zgodovine-identitete.Zvonovi ne morejo ...prikaži več biti tako zelo moteči,če zvonijo od 7 do 22 ure.Moteč je namreč lahko tudi promet...avtocesta,železnica,ropot iz okolje ....Zvonjenje pa je na en način glasba ...,če seveda to tako vzameš.Ampak ker je to krščanski zvon je v SLO seveda to problem.

  • Ferluci 10:34 14.november 2013.

    Ha, depresija je pa res v depresiji

  • gornik 11:01 14.november 2013.

    Ali tovarišev ne bo motilo tuljenje z minaretov tri krat na dan . boste poslušali kajneda arabsko kričanje.

  • dragec 08:11 15.november 2013.

    Mene moti tvoj plešasti vodja, saj ga gledam več kot 20 let. Upam, da mu ne bodo postavljali spomenika. Turisti bi se prestrašili, ko bi ga videli.

  • Darko 10:36 14.november 2013.

    Mene moti kidričev spomenik čeprav je tiho. Vsakič ko se peljem mimo v meni zbudi nelagodje, strah, da bo shodil. Peljite ga v muzej.

  • mph 14:34 14.november 2013.

    In da postanejo ulice raj za lopove in druge male kriminalce?

  • depresija 10:29 14.november 2013.

    A dej ne seri s to ''krščansko zgodovino'' pa da je to del slovenske identitete, zgodovine.. Zame ni! Če pa ti še vedno živiš v srednjem veku pa zase govor!PS: Ti najbrž ne živiš zraven cerkve, ane? Pobalinka...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.