Svet
19 ogledov

Teroristov se bomo lotili z letalskimi napadi

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:51 11.september 2014.

    brez navedbe vira je to samo še ena od vrsto teorij zarote. če pa ne bi blo amerike bi pa jokcal k bi bla evropa nemška in pobila vse kar ni arijsko. hinavci eni.

  • URIAH HEEP 09:40 11.september 2014.

    Mi Ameriška vojska oz svetovna vojska pod kontrolo OLD BLACK Nobility "Pobijamo ujetnike in otroke , zasužnjujemo cele države, krademo bogastva, manipuliramo, vam peremo možgane prek 95% nadzorovanih medijev, plačujem in izobražujemo vse svetovne teroristične organizacije, ki potem posiljujejo, obglavljajo...<br ...prikaži več />Vse to samo zato, da bomo lahko uvedli NWO, še prej vas bomo 90% zreducirali prek cepiv, umetno ustvarjenih virusov (ebola, svinjska gripa, aids) chemtrailov, konzervansov v hrani, zdravil...UPS, aja mislil sem ISIS, ne NATO, EU, ZDA, ECB, IMF, CFR...

  • McBobo 14:28 11.september 2014.

    Lej, prej ali slej bo tole vse nemško. Kar ni zmogel Hitler s silo, bo Merklca ali njeni nasledniki dosegli z ekonomijo. Cilj je neizbežen, samo časovno se je zamaknil.

  • McBobo 14:32 11.september 2014.

    In meni je v bistvu vseeno kakšen jezik govorim, da le dobim tisto, kar s svojim delom zaslužim, ne pa kot pri nas, ko se sodstvo, policija in vse do samega političnega vrha še norca delajo, ko ne dobiš plačano. ...prikaži več. Sicer pa, kdo je najslabši plačnik? Država in od tukaj izhaja vsa nedisciplina.

  • URIAH HEEP 12:24 11.september 2014.

    Kaj pa misliš da je Amerika?Pravilno ime bi bilo 4 Rajh. Nemški znanstveniki... so v zameno za imuniteto dali Ameriški vojski stealth tehnologijo, rakete-vesoljski program, plutonij, antigravitacijo, NLPje...Prevzeli so vodenje NASE, CIA, in še večino ostalih vojaških proizvajalcev...<br ...prikaži več />Preberi si kako knjigo JIM MARSA...Če samo malo pobrskaš boš dobil dokaze, da kar sem napisal drži 100%

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.