Avto /avto/testi
44980 ogledov

Test AMZS: najboljše zimske gume 2023

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 12:43 26.september 2023.

    No pa smo zvedli, kateri proizvajalec je bil letos najbolj radodarn z podkupninami!

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 10:05 26.september 2023.

    Test AMZS: najboljše zimske gume 2023.......In to so... letne...:)

  • Avatar MuškaKokoš
    MuškaKokoš 10:17 26.september 2023.

    Zimske gume imam viking so kar v redu,prej imel sava eskimo ,ki so pa definitivno najboljše,naslednjič vzamem eskimo,če jih bodo še delali seveda,tako da ni treba dati neko bogatstvo pa se dobro voziš.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 18:06 26.september 2023.

    Lani novembra sem namontiral celoletne Michelin in od zdej naprej ne kupujem več dveh kompletov, ker so se pokazale za odlične tudi v najhujši vročini in enako tudi pozimi!!

    • Avatar SS666
      SS666 19:37 26.september 2023.

      Tud,če bi vzel letne in verige v kufer ne bi blo nč narobe.

    • radovednica 08:07 27.september 2023.

      Kako pa to veš, da so odlične v vseh letnih pogojih? Še nobena, pa čeprav draga guma, znamenite znamke, po vožnji poleti v vročini, za naslednjo zimsko sezono ni kaj prida ustrezna. Počakaj torej na naslednjo zimo... sicer pa za ...prikaži več v garažo so vse dobre.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 11:33 27.september 2023.

      Vem, ker sem v življenju probal že celo vrsto gum in sem sprobal tudi te, škoda denarja za ločen nakup, ker zadeva funkcionira in vsakič prihranim kar nekaj €!

    • Avatar SS666
      SS666 12:05 27.september 2023.

      To je vredu kar si napisal,drugače je moja varianta še boljša... .Pogledaš teste(najbolje nemške) LETNIH DEŽNIH!!! pnevmatik za DOLOČENO DIMENZIJO!!!( pri drugi dimenziji se lahko bistveno slabše obnesejo),in obvezno dežne pnevmatike... .Enako premontaža ni potrebna,dodaten + je manjša obraba in poraba goriva.

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:44 26.september 2023.

    Copy paste iz avtorevije

  • crniovcar 19:56 26.september 2023.

    Najboljše zimske gume 2023 ?????? Kaj je letos že bila zima ???

  • radovednica 08:04 27.september 2023.

    Test gum izvedejo pač na tistih znamkah, ki želijo sodelovati in seveda to kot reklamo, dobro plačati. Če nekdo pač noče sodelovati, ga ni oziroma ga lahko upoštevaš kot neustreznega. Ti testi ne pomenijo veliko ali pa sploh nič. Nikjer ...prikaži več tudi ne velja pravilo, da so gume, ki jih kot testirajo in so ocenjene kot dobre ter seveda drage, boljše od tistih nekaj slabše ocenjenih. Za povprečnega voznika v povprečni zimi, so tiste s povprečno oceno vse več kot ustrezne.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 17:50 06.november 2023.

    Glede na razmerje kvaliteta - cena so Sava zakon!

  • www 07:34 27.september 2023.

    in kaj ima z gumami ta bradonja? kdo vam piše ta skropucalam, Zurnal???

  • Fertajler 12:13 08.november 2023.

    Res , na sliki en tip, ki povrhu drži zrabljeno gumo. Tu je govora o gumah, zimskih gumah. Najboljše v snegu KORMORAN. Vse ostalo so pravljice. O zimskih gumah je tu govora. Pika!

  • Avatar SS666
    SS666 17:04 26.september 2023.

    Jaz sem si lani po BOLHI kupil Kormoranke,narejene 26.teden 2005... . Vredu so,ne nucajo se veliko,pa še trde ko kamen,tako da je tud poraba manjša.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.