Slovenija
18 ogledov

Težave Siolovih uporabnikov

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 17:26 13.september 2011.

    Samo butlji imajo za ponudnika SIOL

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:13 13.september 2011.

    Stolp@,pa povej,kdo je v deželi tej boljši od SIOLA in obenem povej še zakaj??

  • Stelix777 20:57 13.september 2011.

    jeb eš siol... T2 je zakon in ga priporočam... siol ma non stop izpade... T2 me niti 1x ni razočaru...na siol sm pa klicu usake 2 ure k je blo vedno neki narobe

  • aaarri 19:09 13.september 2011.

    kolikor je meni znano je za osrednjo slovenijo daleč najboljši ponudnik telemach. z njimi nisem nikoli imela slabih izkušenj. kjer živim zdaj, žal ni možno imeti tega ponudnika. nekaj let sem imela siol, pa so bile z njimi same težave, ...prikaži več tako da sem preklopila na amis. ti so pa tudi cvetke. v zadnjem tednu so imeli kar dva precej dolgotrajna izpada. da ne omenjam tega, da takrat ko je izpad, ne dela niti njihova brezplačna telefonska številka niti njihova spletna stran, česar sploh ne razumem. pa še to: vsakokrat ko zunaj malo bolj močno zapiha veter, so na televiziji hude motnje, pa tudi drugače slika velikokrat preprosto šteka. zadnja dva dni je sploh slovenijo 1 nemogoče gledati, serviserji na brezplačni tel. št. pa ti seveda rečejo, da za to ni kriv amis.

  • Sash 21:24 13.september 2011.

    Sem uporabnik T2 storitev v mojem kraju (osrednja Slovenija - okolica Borovnice) in od sredine prejšnjega meseca imam tako kot vsi sosedje okoli mene ki so na SIOLu velike težave tako pri internetu, telefoniji in tv. Težava naj bi bila ...prikaži več na strani Telekoma a le ta se ne zgane navkljub prijavam. Naj poudarim, da v vseh teh letih s T2-jem nisem imel nikakršnih problemov. Tudi sedaj je tehnična služba T-2ja ugotovila da je napaka na strani Telekoma in le to prijavila pri njih. Itak ni potrebno poudarjati, da v vsem tem času napake še vedno niso odpravili.

  • soncnica 19:29 13.september 2011.

    mi smo imeli s Telemachom same težave. Pred leti smo preklopili na Siol trio in, trkam na les, do sedaj ni bilo hujših težav. Razen kak izpad tu pa tam, medtem ko pa je bilo sprejem TV programov preko Telemacha ves čas moteno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.