Slovenija
15 ogledov

Thaler: "Kar je dovolj, je dovolj"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • idefix 12:29 08.julij 2011.

    Gnida, nagnusna. Človek ne more več verjeti, kaj se dogaja v tej deželi.

  • sweetdogs 12:41 08.julij 2011.

    Zdaj bo pa ta skorumpiranec pametoval... Ni vreden objave na Žurnalu. V čuzo pa kluč stran vržt.

  • d 12:58 08.julij 2011.

    "Kar je dovolj, je dovolj"Daj petelinček, imaš srečo, da si na takšni funkciji, moral bi biti vklenjen v verige, cigan skorumpiran.

  • privat 22:44 08.julij 2011.

    Kaj mene briga kaj ima en krožnik za reči...naj vzame kramp v roke in naj dela...no on ni za kramp,čeprav je grši kakor kramp...

  • zic 16:07 08.julij 2011.

    komentarji, da dol padeš??? kako lahko komentirate o stvari o kateri pojma nimate!? v sloveniji je tako, ko folk dobi kost najeda in najeda brez kakršnega sramu ali pa brez zavedanja kako lahko človeku škodite brez da ste prepričani o ...prikaži več stvari...časopisi pa le čakajo kaj bodo objavili in tudi brez sramu, da lahko ne komu do konca življenja škodujejo??? čudna je ta Slovenija in njen folk!?!?

  • kriegmachine 08:15 09.julij 2011.

    Ivan Kramberger ali Ivek sem jaz..Ivek si ti..Iveki smo mi vsi ! PRAVICA DO RESNICE DANES(resnica o komunisticnih zlocinih napram "Slovenskemu" in Hrvaskemu narodu dan danes) !!! KAJ IMATA KRAMBERGER IN VUKOVAR SKUPNEGA...zakaj situacija kot je v JUGO "SLOVENSKI" DRZAVI..KDO ...prikaži več SO "SLOVENSKI" IN HRVASKI POLITIKI... http://iveksemsismovsi.blogspot.com/ or http://ivankramberger.wordpress.com/ ce povezava ne deluje, vnesite v google tekst "Ivan Kramberger ali..Ivek sem jaz..Ivek si ti..Iveki smo mi vsi". Nazaj na barikade !! Naj Ivekov duh zivi naprej v vseh nas !! SMRT KOMUNIZMU; SVOBODA NARODU !!!

  • mima-šiš 13:35 08.julij 2011.

    Pa kdo je sploh kaj vprašal tega skorumpiranega kriminalca kaj? Ta je za zaprt, ne pa da komentira s slobode po časopisih. Samo za plunt ga je ko ga srečaš kje na ulici, ker zaprli ga tako ne bojo. Mrš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.