Avto /avto/iz-druge-roke
59429 ogledov

Ti avtomobili največkrat obstanejo ob cesti

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 09:10 24.maj 2020.

    Lahko govorite kar hočete, vozim 15 let Kio, nikoli ostal na cesti, morda kakšna žarnica 1 x na 3-4 leta.... poznam na desetine lastnikov, ko izmenjamo informacije, vsi enako.Ok, med desetinami en sam primer stalnih problemov s starim Riom mi ...prikaži več je znan, vendar iz debate je tam bil bolj servis problem. Izven tega, enkrat Kia, vedno Kia zame (in nikoli več Hyundai, ni ne isto, pa čeprav tudi tam poznam zadovoljne). Da ne govorim kaj sem imel kalvarije v preteklosti z recimo 10 različnimi modeli.

    • ilija 22:59 24.maj 2020.

      Bravo se strinjam samo servis in brez problemov imel sem tudi Ceed letnik 2011 brez problemov sedaj sportage več kot 20 let samo kia se pa strinjam da je pomemben serviser jest recimo nisem bil zadovoljen na leskovškovi pri kmagu ...prikaži več servisiramo pri črešnik zelo zadovoljni.

  • McClain 11:59 24.maj 2020.

    Pa dobr, mal sreče morš imet, nekateri pa neverjetno smolo z vsem zivim, VW, Audi, ni da ni na vlečnih vozilih,. Jaz prvič ostal za cesto s Fiatom pri 520.000 km. Spusrtila cev za gorivo, 12 evrov/meter stane.

  • SigmundKurnik 21:11 24.maj 2020.

    Nekateri ne razumejo, da mora biti avto redno servisiran in vzdrževan, potem se pa čudijo, če ostanejo na cesti, nazadnje pa bili na servisu pred več leti. Pa kdaj pa kdaj je potrebno tudi olje zamenjat, ne samo dolivat.

  • Avatar Jevvivera
    Jevvivera 01:05 25.maj 2020.

    Dobrodošli na najboljšem spletnem mestu za zmenke - B︆︆r︆︆e︆︆d︆︆h︆︆o︆︆t︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.