Slovenija
5617 ogledov

Ti izdelki so se v zadnjih dveh tednih najbolj podražili

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 13:27 17.marec 2023.

    Sem ravno par dni nazaj v Spar-u videl enega teh popisovalcev košaric,kako se je smukal okrog polic in z mobitelom slikaril,kar je narcenejše in tretje do četrto razredno. Pozval sem ga,naj poslika kavo v zrnju,ki se je na kilogram v ...prikaži več enem sunku podražila za skoraj 8 evrov,pa ga ni ganilo in je odpeketal stran .....

  • Kmodri 12:39 17.marec 2023.

    Saj drugega kot podražitev ne znajo!

  • Ender3 15:10 17.marec 2023.

    Videti je, da se vstrajno dražijo samo tisti živilski, ki so najbolj ljudem potrebni in iskani..Kujejo se dobički tistih, ki imajo najmanj razlogov za dvigovanje cen..

  • drecos123 19:15 17.marec 2023.

    laznivci popisujejo, podn gnil od lazi

  • hudini 07:18 18.marec 2023.

    Kot da smo potrošniki bebavi in ne hodimo v trgovine,vse se je podražilo v povprečju 30 do 40% ,vi pa kar zavajajte še naprej.

  • oneh 13:44 17.marec 2023.

    Ko poslušam taubija dobivam občutek, da nam bodo trgovci kmalu začeli še plačevati, če se bomo pri njih oskrbeli z vsem potrebnim. Po taubijevo bo to še boljše kot v čistem komunizmu, kjer dobiš vse zgolj po svojih potrebah v ...prikaži večv svobodi pa celo po svojih željah. In zato levaki plešejo.

    • Ender3 15:06 17.marec 2023.

      oneh👎 zanimivo, ko, če jaz poslušam Janeza dobim občutek, da živi v nekem pravljičnem svetu, kjer se cedita med in mleko..Takšne halucinacije, vidne in slišne potem širi drugim, ki mu slepo verjamejo..Žal se noben psihični bolnik tega ne zaveda, četudi ...prikaži več ga drugi na to opozarjajo..In ubogi tisti, ki tudi miselne svobode nimajo in plešejo po taktu drugih..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.