Svet
21171 ogledov

Ti novi dokazi glede virusa povzročajo še večje skrbi

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • popokatopetl 11:10 08.julij 2020.

    Joj niti atomska zaklonišča niso varna, gremo na luno! Mogoče se res v izjemnih razmerah lahko nalezeš če nekdo kihne kilometer daleč če zapiha ravni pravi vetrič... Ampak bolj verjetno je da ti cegu na glavo pade. Korono gotovo mnogo ...prikaži več bolj verjetno stakneš od prjatla na majhni razdalji, umreš pa od nje zelo malo verjetno če nisi v rizični skupini. Mene najbolj skrbi da pristojni spet ne bodo dovolj dobro poskrbeli za zaščito DSO in bolnic.

  • MihaPu 11:05 08.julij 2020.

    Sem slišal, da se ga da zdrkat ven, ljudje masturbirajte več pa bo bolje. Naravno zdravilo.

  • Avatar Krilestessa
    Krilestessa 01:45 09.julij 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu -- www.Xmiss.pw

  • Avatar ovca
    ovca 14:44 08.julij 2020.

    Hmmm, tale virus je pa poskočen. Komaj čakam da mi razložijo kako skače po 10 m hahahahahaha. Ahhhh, po vsej verjetnosti se prilepi na transport, bolho, potem pa poskočno naprej. Krizaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. .....

  • jakec1575 22:46 08.julij 2020.

    Če bi to držalo oz. če bi bili te ostanki v zraku kuzni potem bi bilo ze vec kot 80% populacije prekužene. Ta teorija ne pije vode. Države, ki redno razkuzujejo in uporabljajo maske virus omejijo. Zdaj ali virusa ni ...prikaži več in je en velik nateg, saj je znano da test pokaze pozitivni rezultat tudi na prehlad (ki je koronavirus), ali pa je tale storija nateg, da nas spet vse pozaprejo.

  • anica00 16:24 08.julij 2020.

    Ta virus je pa zelo premeten. Vedno najde optimalne pogoje in se ne pusti ujeti.

    • SonnyBlack 21:51 08.julij 2020.

      ta virus sploh ne obstaja ..je ena velika laz...izmisljotina politicne elite

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.