Slovenija
4242 ogledov

Ti zaposleni se bodo morali "štempljati"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vseimam 21:36 13.september 2022.

    Štemplati bi se morali zdravniki....

  • Albatroz 05:09 14.september 2022.

    Kako pa bodo vedeli Inšpektorji če se nekdo po osmih urah odstempla in dalje dela, ali pa se zjutraj tri ure bolj pozno štempla?

  • ico8 14:59 13.september 2022.

    Aha, to bi pa rad videl, da v mojo firmo pride lali z eno taksno iz yugobifeja:" kjer inšpektorat ugotovi, da je evidenca potrebna, in delodajalcem to naloži". Kaj in kako bom na mojem kontroliral, je samo moja zadeva in ...prikaži več od nikogar drugega!

    • Svobodnež 23:27 13.september 2022.

      Bejž ga srat, no??? Rad bi videl tvojo firmo, predvsem pa proizvode, ki jih proizvajaš. Zaposleni imajo PRAVICO, da jih delodajalec ne izkorišča in goljufa!!! Inšpektorji IMAJO PRAVICO kadarkoli priti v podjetje! Tudi "tvoje" podjetje! Seveda, če pa imaš podjetje ...prikaži več samo na Facebooku, pa se ti ni treba bati, ne bodo ti prišli inšpektorji v kontrolo.

    • ico8 12:46 14.september 2022.

      Golobov pametnjakovic: Ti "nasi" inspektorcki morajo tu in tam cez kaksno mejo, predno me lahko prosijo za vstop.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.