Slovenija
2742 ogledov

Tik pred koncem sojenja spremenjena obtožnica

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 10:58 17.oktober 2018.

    Ja, Radan, marsikdo od teh revežev, ki naj bi jih " pospravil" bi ti verjetno rekel HVALA!

    • jezero 12:34 17.oktober 2018.

      Kako pa ti to veš? In kako je to vedel Radan?

    • hudini 13:04 17.oktober 2018.

      Si že kdaj videl umirajočega bolnika z rakom v zadnjem stadiju?

    • leonardo 14:04 17.oktober 2018.

      Jezero, vem. Zakaj vem? Moja mati je zadnje ure tako trpela, da bi ji jaz sam dal kakšno odrešilno injekcijo, pa je nisem imel. ŽAL.

    • leonardo 14:08 17.oktober 2018.

      In pa še nekaj Jezero. Verjemi mi, da upam, da ti tega nikoli ne boš vedel!

  • luna62 16:09 17.oktober 2018.

    Moj oče je kmalu po zadnji dozi "morfija" umrl - zaradi odpovedi srca. V bolnišnici je umiral zaradi raka na pljučih. Nikomur ni padlo na misel, da bi se pogovarjali o kakšnih ubojih. Človek je bi rešen peklenskega trpljenja.

  • luna62 16:13 17.oktober 2018.

    Tole okoli Radana je vedno bolj podobno zaroti. Če pa so bili sorodniki umirujočih "presnečeni" nad smrtijo svojih bližnjih, je mogoče prav preveriti, če je kateri od pacientov umrl dan prej - smiselno pa ni. Pa tudi čudila bi se ...prikaži več sorodnikom, da bi hoteli, da se njihovi bljižnji mučijo čim dlje.

  • Avatar ecipeci
    ecipeci 03:25 19.oktober 2018.

    Ne verjamem in nikoli nisem, da je Radan koga "pospravil", toliko podtikanja in nerealnosti kot je bilo v tem primeru, bi se otrok videl, da je Radan nedolzen. Brezveze ... itak to vejo vsi Radan jim je pac na zulj stopu ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.