Šport /sport/zimski-sporti
3117 ogledov

Timija Zajca ni na seznamu

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 13:44 14.december 2020.

    Nobeden na tem svetu , ne more iz predstavljanje SLOVENIJE v svetu IZKLJUČITI tekmovalca , ki je s svojimi rezultati , prišel do mesta , v okviru katerega se izbira reprezentanca ! Reprezentanca ni osebna želja trenerja , niti v ...prikaži več takem primeru kakšna kurčevska zveza , ampak je športnik s svojimi rezultati AVTOMATIČNO plasiran v reprezentanco države ! Že tako je dokazano , klubsko navijanje , a zdaj bodo pa še trenerji , odrejali svoje in izključevali tiste iz drugih klubov . SRAMOTA !!!

  • Žurnalček 13:48 14.december 2020.

    Bil sem na tekmi v Mostecu pred ~15 leti , pa je merilec daljine tako kradel tujim skakalcem , da sem v drugi seriji odšel na hrbtišče in dal vedeti merilcu , da sem popizdil v prvi seriji. No pa ...prikaži več je za vsak skok dolžino prekontroliral s pogledom proti meni . Šlo je brez napake , sam kaj ko na 60 metrski vsak ukradeni meter šteje !

  • Žurnalček 13:53 14.december 2020.

    Ljubo Jasnič , prišel je adventni čas , se pravi skrajni čas , da se pobereš iz SZS ! Če ne , pa izvoli ti skakati , ko tako vehamentno in brez časti žongliraš z mladimi ljudmi , ki so ...prikaži več s svojimi dosežki absolutno zaslužili predstavljanje Države na mednarodni sceni ! Dost je blo ADIO !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.