Magazin
95037 ogledov

Tina Gaber na proslavo, kot bi šla na Oskarje!

Komentarjev 45
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar bobnar53
    bobnar53 10:34 25.junij 2023.

    Sponzoruša ostane sponzoruša!!

    • Ender3 13:28 25.junij 2023.

      Ti pa navaden trol..

    • alojz73 13:48 25.junij 2023.

      Grdo govorijo onjej moški,ki imajo doma kup špeha v obleki.Kaj je tako težko priznati,da je lepa.Enako velja za obe Urški predsenico DZ in Janezevo.

    • Klemen Ko 15:49 25.junij 2023.

      Tale sponzoruša ima spodnjo čeljust kot nilski konj

    • ico8 00:00 26.junij 2023.

      Na Oskarje!? Katera busa le pise taksne oslarije, saj bi jo se iz Herbertstrasse v Hamburgu nagnali! OK,kot turistkinjo od 10h do 18h ne, potem bi dobila pa scavnico za vrat!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:11 25.junij 2023.

    S kom si kdo deli posteljo res ni stvar javnosti, je pa res, da se včasih težko upremo komentarjem. Ženske predvidevam, da ne pozna nihče od nas, zato težko sodimo ampak to, da je Golobček še poročen in se s ...prikaži več svojo novo partnerko kaže na državnih zadevah je pa še meni malo neprebavljivo, pa sem kar precej odprte glave.

    • Avatar Firefly
      Firefly 16:35 25.junij 2023.

      ja izgleda da imaš kar preveč odprto,noteri pa megla

  • lojs 11:23 25.junij 2023.

    zadnjič sem se pogovarjal z enim slovenćkom glede 100% povečanja števila migrantov v roku 1 leta pri nas ... mu pravim : "kaj pa kriminal , posilstva, pa to?" ... odgovor: "ah, to ni moj problem, to je stvar policije" ...prikaži več ... se pravi zapečena obrezana opica te posili in to ni tvoj problem ... pozabil sem mu dati nasvet, naj nosi sabo kakšen vazelin, al pa kakšno kremo, da vsaj peklo ne bo ... idiot od slovenćka!, jao

    • Ender3 13:36 25.junij 2023.

      lojs👎 je bil ta znan slovencelj domoBranko. On je obseden z migranti in tistim kar sodi zraven. Ne vem pa, kaj je razlog, da ti pišeš svoje frustracije ob tej temi.

  • jan631 21:24 25.junij 2023.

    Sponzoruša bo raje starčku menjavala pleničke in povijala noge, samo, da ga bo lahko finančno izcuzala.

  • lojs 11:53 25.junij 2023.

    sicer pa glede na to, da si je mister taubi omislil žensko (karkoli že je) ... se vprašam kako to, da je ta boga urška še vedno sama, mislim tako v javnosti ... samo vprašam

    • Ender3 13:52 25.junij 2023.

      lojs mene bolj skrbi Janezova Urška sedaj, ko je v ločitvenem postopku..Javnost ima tudi potrebo vedeti, mar ne?

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 19:25 25.junij 2023.

    Predsednica države je bila zelo elegantna, pohvale! Ljubica premierja. pa bi lahko pocakala v hotelu, kamor spada.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 17:14 25.junij 2023.

    Govor predsednice države je TOP 3 govor slovenskih politikov v 32 letni zgodovini naše države, definitivno pa najbolj pozitiven politični govor zadnjih 15 let! Podpiram tudi del, ko predsednica prepoznavno okrca tako Janšo, kot Goloba! Slednji očitno po enem letu ...prikaži več še ne dojema, da je mandat volivcev dobil, da razreši vsesplošne krizo v katero je država zapadla v covidnem obdobju. Zdravstvo, gospodarstvo, sociala, bi morale biti primarne teme predsednika vlade, ne politični spopad z Janezom Janšo!

    • Soljatar 18:02 25.junij 2023.

      pahaha dej še kakšen vic napiš...sicer pa te debele levičarske prasice nebi poslušal niti 1 sekundo...

    • Avatar Zoran
      StarMačk 19:52 25.junij 2023.

      Da si dovoliš komentirati nekaj kar sam ne spremljaš, ne želiš slišati, kaj kdo pove v originalu, ampak so ti bolj pomembne po tvojem okusu interpretacije, pove veliko več o tebi, kot si misliš, še posebno, če se to poveže ...prikaži več z vsebine plehkih komentarjev, katere trosiš naokoli. Pred časom sem ti že napisal, da s svojo tipično SDS sovražno propagando do drugače mislečih, ne smetiš pod mojimi komentarji, ampak si po mili volji piši svoje lastne komentarje! In enako ti ponavljam še tokrat, jasno!

  • lojs 10:18 25.junij 2023.

    parada oskarjev, očitno so na polju zopet imeli dan odprtih vrat ... da malo preluftajo

    • Avatar Leon
      Leon 11:19 25.junij 2023.

      Na Polju so prepovedali izhod najhujšim pacientom ,kar se je poznalo na desnici .

    • lojs 11:28 25.junij 2023.

      ti preveč blebeaš, glej da se ne pozabiš vrnit, sicer ne boš več dobil izhoda

    • Ender3 13:30 25.junij 2023.

      lojs tudi na Trstenjakovi vam je svoboda kratena. Kaj te niso pustili zraven, da bo občudoval proslavo.

  • borut08 12:13 25.junij 2023.

    Država v kateri se zlorablja vse institucije nekomu v prid in drugim za skodovanje,ustrahovanje,izsiljevanje utišanje itd.i ne pomeni nič.Med drugimi tudi zdravstvo in mi je tako država oz.v UKCL načrno in nežno uničili transplantirano ledvico oz.skrajšali njeno življensko dobo in ...prikaži več še prej preprečevali možnost transplantacije z namenom,da me utišajo,ustrahujejo izsiljujejo ker sem preveč,kritičen,glasen in iskren.Tudi to je Slo in EU.Glej moj FB.Instagram Borut Zabret.

  • Soljatar 17:13 25.junij 2023.

    a murgelski dihur je bil prisoten na proslavi?

  • jezero 10:30 25.junij 2023.

    Pirc Musarjeva je prav presenetila z res odličnim govorom. Vidi se, da ni nikomur nič dolžna.

    • Avatar Leon
      Leon 11:21 25.junij 2023.

      Podpišem. Mislim, da bo Musarjeva dobila tudi naslednje mandate .

    • lojs 11:27 25.junij 2023.

      take možače kot je ona (če je sploh), ne morem poslušat, ... naj gre v kakšen pevski zbor za basista

    • Ender3 14:03 25.junij 2023.

      lojs za razliko od tebe jaz ne morem gledat in poslušat tiste Ivekove koprive iz DZ. Znanje in intelekt bruha iz njih takoj, ko se oglasijo. Ženski cvetober sektaškega maloumja..

  • Ender3 14:10 25.junij 2023.

    Naslovna tema na Nori24tv je« državna proslava absurda». In svoje bodo prispevala še uporabniška imena Janezovega aktivizma. Glavni problem pa, ker sami niso zraven in raje obiskujejo maše in grobove žrtev komunizma..Tistih, ki nimajo in ne bodo imeli nobenega vpliva ...prikaži več na našo bodočnost..

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 14:33 25.junij 2023.

    Tipično za neizobražen ali drugače zarukan del prebivalstva je poleg članstva v SDSs še to, da radi vtikujejo nosove v privatno življenje drugih...Tipično malomeščanstvo in zabitost, po možnosti še privoščljivost in škodoželjnost..

    • Soljatar 15:31 25.junij 2023.

      lopovska golazen, ki je trenutno na oblasti nima nobene pravice do zasebnosti...treba bi jih bilo linčat, ne samo komentirat...

    • ana77 06:15 26.junij 2023.

      Toćno sebe si opisal neizobražen si ti zato pa takšne bedarije pišeš. Normalen ćlovek ne ponižuje drugih ljudi ,tako kot ti.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 06:26 26.junij 2023.

      Temu se reče nastavljati ogledalo in soočati z dejstvi...Če se prepoznaš v njih, to ni moj problem...Ta določen del prebivalstva je pač treba ustrezno nasloviti, pa kakorkoli to potem že zveni...Kreteni in zarukanci nimate nobene pravice, da vas zaradi vašega ...prikaži veča intelektualnega deficita ujčkamo tako ali drugače..

    • Soljatar 10:06 26.junij 2023.

      luckyss, če maš dimplomo iz Kumrovca, še ne pomeni da si inteligenten in izobražen hahaha...

  • lojs 10:42 25.junij 2023.

    dan državnosti v rokah nasprotnikov države, ki jo bodo vsak čas potopili ... sicer pa modna pista na najnovejše kreacije najdražje priležnice ali pa po drugi strani sprehod urške v starih cunjah, ki so samo rdeče barve, ... malo bo ...prikaži več morala še našparat, da si kupi kaj konkretnega ... čefur pešut in moja dežela s čefurskim naglasom ... hvala za tako norčevanje!

    • jezero 10:50 25.junij 2023.

      20 procentni so se že oglasili. 20 procrntni zato, ker na volitvah ne morejo zbrati več kot toliko glasov!

    • Soljatar 11:09 25.junij 2023.

      golobarji na naslednjih volitvah ne boste mogli zbrat niti 5 procentov...

    • lojs 11:15 25.junij 2023.

      kdo pravi, da so volitve poštene ... do sedaj me niše nihče prepriočal, ... sicer pa imejte vi svojo revolucijo, ki vas bo požrla ... prave slovence so iztrebili po letu 45, ostali so samo še slovenčki, putke, ki vedno ...prikaži več počepnejo , pa makar jih migrant posili

    • Ender3 13:59 25.junij 2023.

      Aktivisti slabo se vam piše. Ko, če bo vaš vodja odšel v pokoj bo z njim odšla tudi njegova sekta volilcev in plačancev. On je ideološka stranka in stranka je on sam..Morda si bomo omislili nov državni praznik. Dan osvoboditve od enoumja SDS..

    • Soljatar 15:26 25.junij 2023.

      Ender, prej boš ti umrl, preden bo SDS propadla, v to si lahko prepričan...

    • leonardo 18:13 25.junij 2023.

      lojs, Pešut je čisto v redu dec. Veliko Slovencev ga je vzelo za svojega in nima veze s tvojimi " poštenjaki", ki so jih pobili po 45 letu. Kar pa se tiče zelenjave, bi pa rekel, da je tudi to ...prikaži več mogoče, da SDS ne bo crknila po odhodu vašega junaka, ampak, z njim bodo morali oditi vsi sedanji lajači in spremeniti taktiko, ki jo sedaj peljejo njegovi heroji!

    • Grof 22:30 25.junij 2023.

      Pešutu je Jankovič podaril parcelo v Kosezah, partija ima umazan denar, še tisti iz Trsta

    • Aqua 00:00 26.junij 2023.

      O, lojzek ti imas verjetno kar precej stisk v življenju da si tako sovražno nastrojen.mogoce si pa ljubosumen lojzek ker tebi ne uspeva najbolje... Kar nekaj jih še okrancanih capla a ti vidiš le nekatere.

  • Avatar Minovak
    Minovak 12:31 25.junij 2023.

    Igral se naš otrok je socializem, potem pa, ko prav vse smo izgubili, so pač ga za avtista razglasili, dodali, da se šel je komunizem.

  • Soljatar 15:37 25.junij 2023.

    učer zvečer bi blo treba vžgat z eno močno balistično raketo na kongresni trg, da bi se rešil te rdeče golazni, ki nas vleče nazaj na Balkan...

    • Avatar Zala
      Zala 15:43 25.junij 2023.

      Se špara za današni kolaboracionalistični miting na Vrhniki. Bo bolj koristno.

    • Soljatar 17:13 25.junij 2023.

      kdo jo bo ruknu?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.