Magazin /magazin/vip
8007 ogledov

Ujeta: Ali Tina Gaber na sedežu vlade izkorišča ta privilegij?

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jernej65 12:13 15.marec 2024.

    Ta kura brez pameti najbolj ruši sedanjo vlado. Ubogi Golob noče in noče razumeti, da so njeni nasveti uničujoči zanj, saj baba pojma o pojmu nima.

  • andrija 14:34 15.marec 2024.

    ni samo svetovalka,golob dela in govori samo tisto kar mu ona dovoli

    • Grof 14:51 15.marec 2024.

      Če ni samo svetovalka, kaj pa je še po tvojem, sponzoruša, nekje sem bral, da je bila…..

  • Avatar lopov
    lopov 14:00 15.marec 2024.

    Povej mi z kom se družiš.. ti povem kdo si.... Zguba.....

  • kapibara 13:56 15.marec 2024.

    Dejstvo: Snežič je prenizek s $$$+ €€€ ... - napram ptiču $$$+ €€€

  • sandi76 15:15 15.marec 2024.

    Golob je očitno odvisen od raznih nevladnikov, internetnih vplivnikov , Tine in podobnih "strokovnjakov" , jao, jao, slabo se nam piše !

  • pravičnik77 14:38 15.marec 2024.

    ce ima Tinca vlogo svetovalke, naj z delom še nadaljuje, pa bo njen tič kmalu samo še pri njej v postelji in ne več v vladi...

    • Grof 15:59 15.marec 2024.

      Pa to, da se sponzoruše svalkajo v vladnih prostorih, halo Slovenija, koloko časa bomo še prenašali ta kupleraj, sramota brez meja, nasedli smo pezdetu, ki nas pelje , vozi oblečene scat ……….nekdo mora tej stihiji države narediti konec, Goloba v ...prikaži več polje kot tistega reveža z nožema, ko se je okoli njega nabralo polovica slovenske policije, kje pa smo, …..

  • leonardo 11:08 15.marec 2024.

    Hm, no ja, Ruplova Meta je s službenim avtomobilom svojega moža kupovala metle. Upam, da bo ta bolj previdna in kupovala kaj bolj uporabnega , da bo njen golobček bolj mislil s svojo glavo.

    • Grof 14:45 15.marec 2024.

      Tisto,bolj pametno, po moje, je olaguma, to mu Tina in navleče čez ušesa, do pasu, spodnjo glavico, pa nareže kot pasje veselje za sosedovega psa, kakšna metla …

  • Grof 14:37 15.marec 2024.

    Samo čakam,kdaj bo prijava na policijo, starček izsiljeval mlajšo polnoletnico, ….

  • Friderik1950 11:55 15.marec 2024.

    Če se kot zunanja svetovalka Tina vključi v vlado in prepriča dohtarje, da nehajo stavkati, je Golob zmagal. To je glede na položaj vlade in koalicije se mi zdi tudi edina in zadnja možnost. Če še dodam: Ko sem jo ...prikaži več na spotu gledal, kako leze v penečo vodo v bani, me je prijelo, da bi šel tudi jaz, zato sem popolnoma prepričan v zmago.

    • Grof 14:48 15.marec 2024.

      Frido, imaš okus, baraba pokvarjena, da bi šel ti pred Borutom Sajovicem, ti ne bo ratal…

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.