Šport
35 ogledov

Tina Maze: "Jaz lagati ne morem"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Method 20:53 22.januar 2012.

    Naj spoka v Italjansko reprezentanco ce ze tko grozijo da bo sla ce nebo tega pa tega, ker ta hinavscina ze preseda tistih 300 jurjev se pa razdeli na mlajso reprezentanco grem stavit da se bodo nasli 2-3 upi , ...prikaži več ki si nemorejo privoscit financno raznih potovanj tekem imajo pa ogromen talent...

  • Trsten 21:01 22.januar 2012.

    Mazetova in Lovše plačujeta davke v tujini. Naj se gresta je..t v Monaco.Nesramno je od Mazetke in Lovšeta, da se preseravata v Sloveniji.Naj se gresta v švico ali lihenštajn, mogoče tudi v luksemburg vozit po snegu za svoj ...prikaži večj denar.Pa kva se greste debili smučarski. A je ta partizanski Kocjanćić še vedno v vaši smučarriji prisoten???

  • Brane.Pravica 18:55 22.januar 2012.

    Lovšeta za predsednika, to je poštenjakar, ki je rešil Peko, plačuje davke v obubožani državici Monaco in bo naučil lepega vedenja tudi naše smučarke. Živel Lovše, mi Slovencljni smo s tabo!

  • veber 20:04 22.januar 2012.

    Slabo dorečena pogodba, če se tako močno križa z načeli naše šampionke. Kje pa je bil njen odvetnik, ko jo je podpisovala? Še en dokaz več, da morali nekateri glasni člani njene ekipe začeti pri sebi in ne ...prikaži več samo s prstom kazati na druge.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:37 23.januar 2012.

    V prvem stavku Tina demantira njihivega advokata,da je spot oz.reklamo za Citroen posnela,laže in z njo vred Makaronar in advokatek!!

  • jaki 18:00 23.januar 2012.

    Ja križar, kje si pa bil tolk cajta? Spet v Begunjah na rehabilitaciji?

  • jaki 19:33 23.januar 2012.

    pol pa tapru obdeli, ne pa da je sitna, ker nč ne nardiš!

  • Marin Rubeša 22:19 22.januar 2012.

    Mislim da vseeno ni taka šampionka kolkor se dela... kajti smuča malo bolje od ostalih Slovenskih deklet in fantov... Glede sponzorske pogodbe pa niti besed... Ima svoj team in z njim naj zbere denar... Samo za sponzorje se treba potrudit ...prikaži več in vsak njihov evro pošteno zaslužit... Lahko so pa hvaležni vsi da sta Vugrinec, Lovše, Košir v zvezi da pripomorejo k promociji... Fanti dosegajo tudi dobre rezultate celo zavidljive pa so skromni in so veseli da uživajo v temu kar jih veseli... Tina Maze bi pa šla v drugo reprezentanco samo take niso še naredili da bi bil denar samo za njo... Če gre v Italijo je pogorela v Avstrijo jo pojedo...Nemčijo spet ista pesem... Tako da je bolje da ta sloviti Team to AMaze je kar lepo tiho naredi vse odbeznosti do SZS in dobi uno kar jim dajo...ne vem pa kaj je posnet eno reklamo...zdi se mi da ne veliko...

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:41 23.januar 2012.

    jaki@ne morem istočasno pisat in tvojo ženo obdelovat,zato me ni blo.Moram rečt,da je dobra v ...............................................

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.