Šport /sport/zimski-sporti
19 ogledov

Tina spet razočarala s 14. mestom, slavje Fenningerjeve

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francek 10:17 28.december 2013.

    Kljub temu pa še vedno najboljša od naših smučark.

  • Rok Kuserbanj 10:44 28.december 2013.

    http://MegaStoon.Com/?share=237487

  • filipina2 17:36 28.december 2013.

    naj se čim prej pobere.toliko denarja kot ga ona izsili,bi bilo dosti za 5 vrhunskih smučark in smučarjev naše reprezentance.

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 18:51 28.december 2013.

    Tudi zaradi takih gnojev, kot si ti, filipina2, je Slovenija zahojena do amena!

  • filipina2 21:07 28.december 2013.

    gnoj te je naredu zato si to kar si...smrduh.

  • Vikipiki 16:06 30.december 2013.

    filipina2,saj si res gnoj in smrduh!!! Verjetno si res prava branjevka,ki samo gobec sučeš,pa si s prstom po ta zadnji čohaš!!!In se strinjam z markusom. Za Mazejevo Tino me ne skrbi,se bo že pobrala. Bolj me skrbijo takšni ...prikaži več kot so filipinka 2,da si ne bodo kaj naredili še od svojega gnoja!!!

  • smejka 15:07 28.december 2013.

    Ko opazujem mimiko Tine in Massija na njunih posnetkih,mi deluje,da ni več harmonije....ne profesionalne ampak zasebne...zato se kar strinjam z marcusom,da jo mogoče res "duši" Andrea

  • markus 10:35 28.december 2013.

    Vsi so tako naduvani, polni sami sebe, ko se naslanjajo nad trenutno ne tako blestečo formo Tine, vendar vedite, da ko se ona poslovi, je našega alpskega smučanja za vedno konec. To pljuvanje po njej nikakor ni upravičeno. Poglejte ostale ...prikaži več punce. Ilka tu in tam še kakšen soliden rezultat doseže, ostalo pa je velika žalost, da o moškem delu reprezentance niti ne govorim. Če se s tem trenerjem ne počuti dobro, naj Massi že ukrepa. Lahko pa, da jo duši ravno on. Saj veste - ni enostavno biti skoz s partnerjem, če pa z njim še delaš, pa je še toliko huje. Naveličala sta se en drugega, sicer pa mene ne čudi, če bi Tini začelo dišati "mlajše meso".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.