Šport
13 ogledov

Tina v drugo odstopila, zmagala 17-letnica

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gec 16:05 06.januar 2013.

    scott,discom,marko arhar ali kdor koli že si:imaš srečo,da sem po naravi pacifist in da se mi ne da ukvarjat s takimi ,kot si ti...smiliš se mi.ker si navaden niče ki se skriva za forumi.če bi bil vsaj malo moža bi ...prikaži več se identificiral,tako kot jaz s priimkom...

  • gec 16:06 06.januar 2013.

    napiše se namenjeno vam.....

  • dragec 09:42 07.januar 2013.

    Ali spoštovani "gec" ima težave z mentalnim zdravjem??? naša Tinka je prišla in se je mal zajebavala, saj ima pravico tudi na zajebancijo!!!

  • gec 10:23 07.januar 2013.

    še eden,ki želi,da vsi zvedo kdo je...lahko vam povem da ni slovenec...če pa hoče pa lahko napišem tudi njegovo ime in priimek..naj pove...

  • gec 10:28 07.januar 2013.

    dragi discom,scot...itd,če hočeš ti napišem tu gor datumu in članke v katerih ga hvališ?če pa si se spreobrnil,pa si navaden kreten,ki ga vodi veter.kakor piha tako se obnašaš...očitno ti je erjavec vzornik!?

  • Scott 12:59 07.januar 2013.

    gec;z imeni in priimki na dan,to vas prav lepo in iskreno prosim?

  • gec 13:16 06.januar 2013.

    a si se usral revež'?NA DRUGIH FORUMIH TUDI NI 99%JJ GOLAZNI...

  • Discom 01:00 07.januar 2013.

    Gec,sicer je to malo off topic,ampak a nisi rekel,da si šolan?Zakaj pa potem ne prebereš,kaj sem napisal: da nisem več za Janšo!Kako me lahko potem enačiš z JJ golaznijo?!?In zakaj za tiste,ki te kritizirajo,misliš da so/je to ena in ...prikaži več ista oseba.....a se ti zdi mogoče neverjetno,da se nekaj ljudi ne strinja s tabo?Ob takih tvojih komentarjih si najbrž tega že navajen...

  • gec 10:21 07.januar 2013.

    očitno ne preneseš,da sem odkril,da se skrivaš za več profili???no potolaži se,saj nisi edini bebec,ki to dela-tu gori vas je kar nekaj ,ki probavate to.ampak verjemi,nisem toliko naiven in blesav kot misliš...lahko ti napišem tukaj na forum tvoje ime in ...prikaži več priimek.kot sem že enemu,pa boš prenehal,kot on.če želiš provociraj še naprej pa bobo vsi zvedeli kdo v resnici si.upam da se boš potem spokal,ali pač ne...

  • PIKO5 16:37 04.januar 2013.

    Bravo Ttina ti nam vedno plepšaš dan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A za to plaćujemo rtv naročnino,da bomo gledali tega bedaka od Katanca.V smučanju je SLovenija svetovna velesila v nogometu pomenimo manj kot nič SRAMOOTA.

  • Discom 12:03 05.januar 2013.

    GecŽe mogoče,da si izobražen....ampak tega žal ne kažeš s svojimi komentarji.In praviš,da nisi za Janšo (saj tudi jaz nisem več).... imaš pa vse gene komunistov.Ker kdor ni za nas (njih ali njihove ideje).... jih bomo pa našli in pretepli,da ...prikaži veča ne bodo več govorili čez "nas"....super razmišljanje res.Če je svoboda govora...je svoboda za vse...ne samo za določene.In vsak lahko izrazi svoje mnenje,če le s tem ne žali drugih.Lahko bi se držal svojih nasvetov,ki jih tako rad deliš drugim....pusti ljudi pri miru in se ne vtikaj v njih.Saj ti ni treba navijati za Tino,to je čisto tvoja pravica....jo pa zato pusti pri miru in je ne žali....

  • Marko Arhar 00:09 06.januar 2013.

    Temu pa res ornk špila?gecić al kaj si že,umiri se in verjetno res ne bi bil odveč obisk pri zdravniku,kjer boš dobil napotnico za psihiatrični pregled.Copatke in pribor za osebno higieno,svetujem,vzemi s seboj,saj boš zagotovo hospitaliziran!Kaj vse tlači slovensko grudo;joj,joj?

  • Discom 00:49 08.januar 2013.

    Ne vem,na koga si mislil s temi članki...name,na Scotta,Marka ali koga drugega.Jaz ti lahko zagotovim v mojem imenu,da me politika nikoli ni pretirano zanimala....in da nisem NIKOLI hvalil Janšo.Tako,da mojega prispevka s to temo ne boš našel...ne na tem,ne ...prikaži več na drugih forumih.Mislil sem pač (kot mnogi takrat),da je on dobra zamenjava za vas komunajzerje....pa sem z leti spoznal,da sem se motil.In me to ni sram priznati.Bomo pač morali najti nekoga drugega....ker nazaj h komunajzerjem tudi ni rešitev.Se pa opravičujem drugim za off-topic tematiko,pa lep pozdrav.In zaželim Tini še mnogo stopničk to sezono....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.