Slovenija
18642 ogledov

"Največ uvoženih primerov v zadnjem tednu je s Hrvaške"

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Decko 12:23 10.julij 2020.

    Janša nima jajc dat Hrvaško na rdeči seznam.

  • Blaz 14:07 10.julij 2020.

    Joj hr takoj na rdeci seznam!! Tudi tranzit iz hr!! Ce bi bilo obratno bi oni nas takoj dali! Ko smo imeli pop manj okuzenih smo bili na rdecem seznamu in me niso pustili cez mejo da bi peljal stranko ...prikaži več s taxijom, sem moral na meji poklicati hrvaski taxi, zdej ko je pa sezona pa na stezaj vrata odprta vseem, takoj jim moramo mi zapreti vrata! Sam se zal vlada boji..

  • Janez_53 15:03 10.julij 2020.

    Zelo prepričljivo deluje ta vlada! Očitno so se popolnoma podredili hrvaškim gospodarskim interesom! Ogrožanje slovenskih državljanov z nevarnostjo okužbe bi moral nekdo plačati! Če že nas državljane ves čas karate kot kakšne otročke, bi tudi vi morali ravnati odgovorno, se vam ne zdi?

  • Avatar jate
    jate 16:55 10.julij 2020.

    jansa in ostala banda bodo zaprli mejo s hrvasko ko se bodo nauzili hrvaskega morja v svojih vikendicah,do takrat pa nas bodo jebali z glupimi ukrepi ,groznjami in kazni....to je ena plat zgodbe. druga pa je ta ,da ce ne ...prikaži več zaprejo mejo pol ni kovida je le nateg,da ti vsilijo aplikacijo v fon...upam da cimprej pade laznjiva kriminalna vlada

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 17:40 10.julij 2020.

      ja, glavni interes svetovnih razsežnosti je, da tebi polpismena kelnerca vstavijo čip v tvojo rit. res si pojem inteligence. posveti se raje ličkanju koruze, ker si renično prizadeta.

    • Avatar jate
      jate 17:43 10.julij 2020.

      od kod tebi da sem jaz kelnarca, halooo...,stupido inbacile..??????

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 19:38 10.julij 2020.

      ok, potem pa gostilniška pomočnica, kot si pred meseci zapisala sama. verjetno si vmes za svoje neumnosti dobila batine od svojega kmečkega moža, kot si sama zapisala in sedaj komentira on, ti pa mu v lavorju umivaš noge. nič ni narobe.

    • Avatar praufo
      praufo 19:48 10.julij 2020.

      jate, takoj ko te začnejo žalit, uporabi najmočnejše topove ... ker folk se spusti na osebno raven žalitev, ko nima kaj povedat ... samo streljaj! ... malo bi te popravil v komentarju in sicer boljši zapis bi bil "jajo & ...prikaži več pajdaši bodo zaprli mejo" ... ostalo je u redu, ... ja nimaš kaj elita komunistična ima po hrvatiji cel kup vikendov, cele vile in še kaj ... ne vem zakaj se primitivci sputijo na osebni nivo, če je to resnica

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 20:00 10.julij 2020.

      praufo, v tej eliti ni mene, si pa hipotetično ti, ampak očitno so te odžagali in ti ni uspelo, sedaj pa si jezen na cel svet, ko gledaš svoje bivše tovariše, kako se 3 mesece namakajo na morju, tebi pa ...prikaži več ni uspelo ustvariti nič. deli jezo na svoje kolege, to so vikendi iz tvojih časov, jaz še šotora nimam.

    • Avatar praufo
      praufo 20:23 10.julij 2020.

      omas, sem se že pred leti mnogo namakal, tudi po hr, seveda nikoli v lastni nepremičnini, pa nekaj sem tudi ustvaril, čeprav me niso nikoli odžagali, ker sploh nisem nikoli prišel tako visoko, da bi me lahko ... moj komentar ...prikaži več ni jeza, ampak moj osebni komentar na situacijo

    • Avatar jate
      jate 21:40 10.julij 2020.

      pred meseci sem napisala da delam v gostinstvu in turizmu, to je sirok spekter dela ne samo natakarstvo kot ti mislis..ok jaz razumem da se ne strinjas z mojimi komentarji zato me zalis,kar me ne gane itak delam z ljudmi ...prikaži več in imam trdo kozo....ampk da pa zalis skoraj vsakega to pa pomeni da s tabo neki ni v redu...ti si potencijalni samomorilec,,takoj poisci pomoc.

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 21:56 10.julij 2020.

      jate, tebi in tvojim skromnim sledilcem, samomorilci ste izključno levićarski ekstremni retardiranci, poglej statistike. ne upoštevate volitev, protestirate, ko vidite da vas nihče ne posluša, pa hop na stolpnico in ......na beton. ne skrbi za mene, bodi hvaležna vladi ki ...prikaži več te je napumpala z denarjem da lahko sedaj pljuvaš. plačal bom pa jaz ki delam. 3 mesece si se doma čohala, zdaj pa pljuvaš nesnaga

    • Avatar praufo
      praufo 22:08 10.julij 2020.

      omas, šel si predaleč , nehaj že s tvojimi levičarji, pa kdo naj bo hvaležen vladi? a za dnar? vlada nima niti centa ... niti centa, ta denar je naš, oni pa z njim upravljajo, samo to je ... ne ...prikaži več vem zakaj ne dopustiš neke svobode izražanja in zakaj se spuščaš na tak oseben nivo ... kaj sem pa jest ? o meni ne veš nič ... kaj delam , kolk zaslužim , kakšno premoženje imam ? nič ne veš ... zakaj ? ker tukaj ne diskutiramo o osebni ravni, ampak o temi članka ... popravi se

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 22:28 10.julij 2020.

      halooo praufo, daj si preberi še ostale svoje komentarje, ko mene ni zraven. za par dni nazaj pa se ja spomniš, kaj pišeš- ne vem pa zakaj oporekaš meni, nisem še zasledil , da bi se obesil na kakšnega levega ...prikaži več psihopata in ga opomnil , da je vsebina neprimerna. sploh ne gre za levičarje/desničarje...kaj to sploh pomeni. gre za komentarje na konkreten članek in žal tu prednjačijo tupoglavi levičarji..v kmečkem žargonu

    • Avatar praufo
      praufo 12:34 11.julij 2020.

      škoda cajte zate , ampak ti bom naredu copy/paste tvojih nebuloz samo iz tehe komentarjev ... "nisem še zasledil , da bi se obesil na kakšnega levega psihopata" ... "samomorilci ste izključno levićarski ekstremni retardiranci" ... "sploh ne gre za ...prikaži več levičarje/desničarje...kaj to sploh pomeni" ... potem pa sledi "žal tu prednjačijo tupoglavi levičarji" ... kapo dol za tvoje primitvne in žaljive izdelke, očitno niti sam ne razumeš kaj klobasaš

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 14:19 11.julij 2020.

      mene zagotovo ne boš prepričal,sicer poskušaš prepričevati vse povprek, dejansko pa zagrenjen, sovražen in prozorno skromen, kopiraj si svoje komentarje in obišči psihologa, ki ti bo zelo hitro razložil, da si razcepljena oseba. partija ti je očitno scvrla možgane. prilepi ...prikaži veči se na svoje somišljenike, ki nabijate 24/7 eno te isto, samo ne vsebine. prevračaš stavke, da se mora človek kar potruditi, ampak ok, važno da te to osreči.

  • Žurnalček 13:37 11.julij 2020.

    Pičke vam materne , ZAPRITE MEJO s Hrvaško ! A ja ne morete , ker imajo Hrvati še raćune za prodano orožje !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.