Slovenija
45 ogledov

Titovi sefi polni zlata in denarja

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • romank 12:44 16.april 2013.

    V primerjavi z vrednostjo vseh njegovih nepremičnin,dragih jaht in avtomobilov..., je to še prava malenkost...Sicer pa, ali ni bila filozofija komunizma:Vzemi kolikor potrebuješ ?In taki lopovi so kao "potrebovali" kar največ,toliko, kolikor so sploh lahko nakradli...

  • jons 21:16 16.april 2013.

    Žurnalček pa lahko pojasniš izvor tega tvojega obilja denarja, ki si ga imel na knjižici? V tistih časih so bile namreč plače nizke. Premoženje bogatim se je pobralo saj smo bili v socijalizmu. Razen če morda nisi vzel tam kjer ne bi smel.

  • Pepe007 09:57 16.april 2013.

    Hmm, ali ni živel kot asket in si trgal od ust, da je dal narodu? Aja, to je tisto, kar si je zadnji teden odtrgal od ust in še ni uspel dostaviti narodu...

  • hubertfast 10:01 16.april 2013.

    Kaj nas to briga, Slovenija si bo itak nos obrisala.

  • Žurnalček 10:05 16.april 2013.

    Ti bedak očitno ne znaš čitat , al pa prečitanega ne razumeš. kJE PIŠE, DA GRE ZA NJEGOVO LASTNINO! Karse tiče pa denarja , sem jaz takrat imel več na knjižici , kot pa on. Crken Janševc , tvoj debil , ima več !

  • Pepe007 10:13 16.april 2013.

    Ali znaš normalno komunicirati?Ali se ti zdi normalno, da ima nekdo doma in v pisarni 29 kg zlata? Kateri predsednik ima danes to? Ima to Barack Obama, ki vodi malo večjo državo?

  • marjan 11:03 16.april 2013.

    Tudi zaradi osebkov, kot je g. Žurnalček je Slovenija v *iti. Večvrednostna samopodoba in nezmožnost treznega ocenjevanja dejstev lahko tudi škodi. Za letošnji dan mladosti bo treba kmalu pripraviti štafeto, pohiti.

  • egop 11:12 16.april 2013.

    Če t.i. Žurnalčka imenuješ idiot, je to žalitev za vse idiote.

  • dragec 12:30 16.april 2013.

    Ni res, Slovenija je dobila nogo.

  • Pepe007 14:01 16.april 2013.

    Neverjetno, kaj bi vse našli, da diskreditirajo nasprotno mnenje in povzdignejo svojega ljubljenega diktatorja... Samo s svojo glavo ne razmišljat...

  • Žurnalček 07:20 18.april 2013.

    Dej pobček mladoleten spel se . Svojga fotra vpraši , od kje vam bajta, al pa stanovanje , če ga niste kupili po Jazbinškovem zakonu. Pa tudi takrat so vam poklonili njegov trud in ne trud Vatikanske zalege. Iz česa ...prikaži veča pa misliš . da sem si hišo naredu?

  • Žurnalček 07:21 18.april 2013.

    Ti ne razmišljaš s svojo ampak Vatikansko , v tem je problem. Mogoče ti je pa rit kaj bolj pametna , sam ji ne daš možnosti !

  • Žurnalček 07:22 18.april 2013.

    Pepe 007 @ Ti ne razmišljaš s svojo ampak Vatikansko , v tem je problem. Mogoče ti je pa rit kaj bolj pametna , sam ji ne daš možnosti !

  • privat 12:59 04.julij 2013.

    kaj bom jaz kaj dobil...vsaj gram zlata?? Kaj ni to zapuščina Jugoslavije?? Vem odgovor ,samo poenostavimo pravico in kaj ona pomeni!

  • mirko 11:01 16.april 2013.

    Takih idiotov, kot je ta le Žurnalček imamo v tej državi ogromno, zato pa smo prišli do te točke, kjer smo. Sigurno je kak potomec bivšega komunističnega funkcionarja in se živi od davkoplačevalskega denarja, ali pa izhaja iz rodu ...prikaži veču "slovenca" na papirju.

  • Žurnalček 07:49 18.april 2013.

    Niso bili to Titovi sefi , če bi bili njegovi , jih živ boh ne bi mogel odpreti. Sefi so bili odprti in napoljeni 2 leti po njegovi smrti pri NARODNI BANKI JUGOSLAVIJE , ki ni bila banka za osebne ...prikaži več pologe, ampak za državo , za zlate rezerve , denarno emisijo , politiko in tisk denarja z stvarmi , ki so že za en del dokazano lastništvo Karađorđevičev, za drugo pa še bo, kajti UDBA je očitno našla skrito bogastvo , ki ga Karađorđeviči niso uspeli odnesti seboj , pa so ga nekam morali skriti. Dejstvo je da od njihovega izgubljenega in pred samim begom skritega ni nič zmanjkalo. Pa saj to ni važno . Ste nekateri res tako zabiti , da ne razumete DEJSTVA , ki je pa sledeče. Da je hotel krasti , bi se sedaj našlo reci in piši 50 ton. Samo Vatikan bi lahko nategnil za 5 ton. Pozabljate , da je YU proizvajalka zlata in v TMK Bor so vodili proizvodnjo pod policijskim nadzorom in vsak gram je končal v tej isti NARODNI BANKI Jugoslavije , v istih sefih. Apak če je nekdo zaslepljen , potem z

  • dragec 12:10 16.april 2013.

    Veš mirkec, jaz razumem tvojo jezo. Uvršča te v družbo janševcev, ti to za sigurno nisi?. Ti si verjetno potomec kakšnega belogardijskega poveljnika, ali neuspešnega kapitaliste? Žurnalček ima mal bolj agresiven stil komuniciranja!

  • Žurnalček 07:49 18.april 2013.

    Nadaljevanje :l v tej isti NARODNI BANKI Jugoslavije , v istih sefih. Apak če je nekdo zaslepljen , potem z glavo trezno razmišljati ne more in mene te zaslepljenci , ki bi jutri zopet izdajali Slovence in podpirali okupatorje najbolj razjezijo!

  • privat 13:01 04.julij 2013.

    Slovenija je mogoče dobila nogo,samo šteti je treba od začetka do noge...no vseeno ,sej nerabi dobiti ničesar,ker če slovenija dobi ,jaz nedobim ničesar!!" V vsakem primeru je pravica tukaj mrtva beseda!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.